reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

reklama
Dziewczyny zacznę od tego ze bardzo źle się czuje bardzo boli mnie brzuch plus mam od czasu do czasu kucia w jajnikach,co nigdy tak nie miałam przed miesiączka, zawsze było spokojnie ewentualnie bolał brzuch ale dzień przed. Dodam tez ze mam cały czas efekt „mokrości” i sprawdzam czy to może nie miesiączka. Z testów owulacyjnych wynikało ze 6 była owulacja (zdjęcia) kochaliśmy się z narzeczonym bez zabezpieczenia ( zdjęcia) dzisiaj zrobiłam test negatywny i stad moje pytanie kiedy najlepiej zrobić test/ od razu mówię ze nie chce robić bety :) I takie dodatkowe pytanie z czystej ciekawości jak odczytać „ciąże” z testu owulacyjego bo wiem ze dużo dziewczyn tak robi.
Od zeszłego mc miałam to samo . Staramy się o dziecko. Dni płodne wykorzystane 15 czerwca miałam dostać @ . Kilka dni przed okresem miałam takie same objawy . @ nie przyszedł . Zrobiłam test w dni @ 4 dni po i 8 dni po . Wszystkie negatywne A @ nigdy mi się nie spóźnił. Poszłam do lekarza i wszystko ok . Lekarka stwierdziła , że jestem chwilę pezd owulacją A brak @ mógł spowodować stres . Zalecila bete gdyż możliwa była ciąża pozamaciczna . Beta wyszła bardzo niska więc ciąży u mnie nie ma. Zalecila więc starania się o dziecko przez najbliższe 4 dni . @ powinien się pojawić ok 13 . Gdyby się nie pojawił mam zrobić test lub bete. Gdyby ciąży nie było mam mieć wywołany @
 
Ostatnia edycja:
dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.
20190726_124828.jpeg
 
reklama
Od przyszłego mc miałam to samo . Staramy się o dziecko. Dni płodne wykorzystane 15 czerwca miałam dostać @ . Kilka dni przed okresem miałam takie same objawy . @ nie przyszedł . Zrobiłam test w dni @ 4 dni po i 8 dni po . Wszystkie negatywne A @ nigdy mi się nie spóźnił. Poszłam do lekarza i wszystko ok . Lekarka stwierdziła , że jestem chwilę pezd owulacją A brak @ mógł spowodować stres . Zalecila bete gdyż możliwa była ciąża pozamaciczna . Beta wyszła bardzo niska więc ciąży u mnie nie ma. Zalecila więc starania się o dziecko przez najbliższe 4 dni . @ powinien się pojawić ok 13 . Gdyby się nie pojawił mam zrobić test lub bete. Gdyby ciąży nie było mam mieć wywołany @
dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.Zobacz załącznik 1002794
Jakaś tam bladziutka jest ?? Tak.kiepsko widać . Przy mojej 1 ciąży zrobiłam test przed @ i n8c nie wyszło . Wrzuciłam test do kosza po czym po chwili stwierdziłam że sprawdzę raz jeszcze A tam krechy 2 bardzo blade . Po dwóch dniach zrobiłam.znowu i były już 2 mocne
 
Do góry