reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Martyna84 ja tak mam czasami, że okres rozkręca się powoli tzn. np lekkie plamienie, potem dzień przerwy, potem ból brzucha i skurcze i dopiero porządna @

Natalia mi kiedyś zanikł okres na kilka miesięcy, dobrych parę lat temu, powodem był ogromny stres, choroba, plus leki na tę chorobę, które następnie spowodowały zaburzenia hormonalne i m.in. laktację, chociaż w ciąży nie byłam i nawet się nie starałam, żeby zajść.

U mnie 19 dc i cały czas niska temperatura :oops: także chyba zapowiada się cykl bezowulacyjny.. chociaż wydawało mi się, że śluz płodny był jakoś między 9 a 11 dc, ale też nie było go tyle co zawsze hmm.. Tak czy siak u mnie starania na luzaka i bez nakręcania się jak narazie hehe 8-)
Tak ci tylko napiszę szybko na swoim przykładzie że ja nie miałam śluzu, temperatura poniżej 36,0 i testy negatywne a u lekarza się okazało że owu była.
 
reklama
Uważam, że to jest jedna z najmądrzejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek powiedział :p
Nie no, a tak całkiem na poważnie, mądry człowiek, potrafił postawić mnie do pionu, chociaż długo stawiałam opór. Co więcej nie miałam wsparcia takiego, jakiego oczekiwałam od rodziców i teściów. Każdy z nich stracił dziecko, tylko na innym etapie i w innych okolicznościach.. Wierzę, że każda kobieta po stracie powinna wyciągnąć z takich wydarzeń jakąś lekcję. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nawet takie tragiczne rzeczy.

Fado, gratulacje! :) Chociaż to prawda, stres do rozwiązania chyba już z tyłu głowy zawsze zostanie.
Chłopiec, czy dziewczynka? :)

Dziękuję, za kciuki :D Mam nadzieję olbrzymią, że skoro wtedy udało się za 1szym razem to i teraz jest szansa :) A w niedzielę bardzo bociany nas nękały po drodze (pół dnia w podróży spędzilismy) i śmieszkowaliśmy, że nieźle by było jakby sie udało :)
W rodzinie kiedyś mielismy taki przypadek, że jak bociany coś majstrowały w okolicy domu, latały nad domem, to szwagier z żoną akurat trafili! :) Nie bez powodu bociany przynoszą chyba dzieci w bajkach :D
Coś w tym jest z tymi bocianami u nas nasld domem naszym i sąsiadów latały dwa kilka razy i tu i tu jest u nas 10+1 a u nich już 20 tydzień. Czytam dalej co u was może zaraz przeczytam, że się udało bo trochę czasu już minęło od tego wpisu :)
 
Coś w tym jest z tymi bocianami u nas nasld domem naszym i sąsiadów latały dwa kilka razy i tu i tu jest u nas 10+1 a u nich już 20 tydzień. Czytam dalej co u was może zaraz przeczytam, że się udało bo trochę czasu już minęło od tego wpisu :)
Jesteśmy blisko owulacji w tym cyklu, test owulacyjny na 99%wyszedl pozytywny, działamy.... :D
Powiem Wam szczerze, że zapomniałam już o tych bocianach :p zabiegami jesteśmy, remontujemy nasze gniazdko, praca, papierologia.... Ale nie zapominamy o przyjemnosciach :D

Kochana, mam nadzieję że i u nas niedługo będzie wszystko ok :)

Muszę nadrobić, co tu się dzieje. Miłej niedzieli życzę :*
 
Hej jestem tu nowa. Witam staraczki:)
Staramy sie o druga dzidzie.Nasz pierwszy Skarb 30.08skonczy rok.
W kwietniu poronilam w 7tygodniu ciazy. Okres wrocil mi w maju jeden cykl odpuscilismy dla regeneraxji a teraz juz drugi cykl byly staranka...w czerwcu sie nie, udalo okres przyszedl jak w zegarku...29.06ostatni okres teraz juz 36dc a okresu brak test robiiny wczoraj negatywny dodam ze cykle mam 29-30dniowe.
Co to dziewczyny moze byc... jak jutro nie dostane to umawiam sie do gin...
Pobolewa mnie troche brzuch i kregoslup ledzwiowy tzw krzyze po lewej stronie.
 
Hej jestem tu nowa. Witam staraczki:)
Staramy sie o druga dzidzie.Nasz pierwszy Skarb 30.08skonczy rok.
W kwietniu poronilam w 7tygodniu ciazy. Okres wrocil mi w maju jeden cykl odpuscilismy dla regeneraxji a teraz juz drugi cykl byly staranka...w czerwcu sie nie, udalo okres przyszedl jak w zegarku...29.06ostatni okres teraz juz 36dc a okresu brak test robiiny wczoraj negatywny dodam ze cykle mam 29-30dniowe.
Co to dziewczyny moze byc... jak jutro nie dostane to umawiam sie do gin...
Pobolewa mnie troche brzuch i kregoslup ledzwiowy tzw krzyze po lewej stronie.
 
Hej jestem tu nowa. Witam staraczki:)
Staramy sie o druga dzidzie.Nasz pierwszy Skarb 30.08skonczy rok.
W kwietniu poronilam w 7tygodniu ciazy. Okres wrocil mi w maju jeden cykl odpuscilismy dla regeneraxji a teraz juz drugi cykl byly staranka...w czerwcu sie nie, udalo okres przyszedl jak w zegarku...29.06ostatni okres teraz juz 36dc a okresu brak test robiiny wczoraj negatywny dodam ze cykle mam 29-30dniowe.
Co to dziewczyny moze byc... jak jutro nie dostane to umawiam sie do gin...
Pobolewa mnie troche brzuch i kregoslup ledzwiowy tzw krzyze po lewej stronie.
Możesz zrobić betę z krwi jak będziesz czekać na wizytę do gina może już pokaże czy to ciąża czy nie, trzymam kciuki żeby się udalo
 
Możesz zrobić betę z krwi jak będziesz czekać na wizytę do gina może już pokaże czy to ciąża czy nie, trzymam kciuki żeby się udalo
Wiem ze moge zrobic bete... nie chcialabym sie zabardzo nakrecac
O pierwsze dziecko-synka staralismy sie 15miesiecy.
Mam nadzieje ze teraz bedzie latwiej...bylam zaskoczona ciaza z marcowego cyklu bo byl to nasz pierwszy cykl bez zabezpieczensensu po narodzinach syna.
 
Wiem ze moge zrobic bete... nie chcialabym sie zabardzo nakrecac
O pierwsze dziecko-synka staralismy sie 15miesiecy.
Mam nadzieje ze teraz bedzie latwiej...bylam zaskoczona ciaza z marcowego cyklu bo byl to nasz pierwszy cykl bez zabezpieczensensu po narodzinach syna.
Patka mam dokładnie tak samo jak ty, tylko okres 2 dni mi się spóżnia też drugi cykl po poronieniu...
 
reklama
Do góry