reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
U nas wszystko super. Mały rośnie i jest cudownym dzieckiem. Pięknie się rozwija... Mały ancymon hehe. Ja od września wracam do pracy, zmieniam na przedszkole. Mam nadzieję, że jakoś to będzie, póki co na samą myśl, że mam go zostawiać na kilka godzin się stresuję. Dziewczyny mam pytanie. Szczepicie normalnie dzieci? Ja z dużym opóźnieniem, ale szczepię, a spotkałam się z opinią, żeby dzieci z mutacją nie szczepić w ogóle.
 

Załączniki

  • DSC_4362.JPG
    DSC_4362.JPG
    1,7 MB · Wyświetleń: 88
U nas wszystko super. Mały rośnie i jest cudownym dzieckiem. Pięknie się rozwija... Mały ancymon hehe. Ja od września wracam do pracy, zmieniam na przedszkole. Mam nadzieję, że jakoś to będzie, póki co na samą myśl, że mam go zostawiać na kilka godzin się stresuję. Dziewczyny mam pytanie. Szczepicie normalnie dzieci? Ja z dużym opóźnieniem, ale szczepię, a spotkałam się z opinią, żeby dzieci z mutacją nie szczepić w ogóle.
Małgosia nie jest szczepiona ma tylko pierwsza zoltaczke z szpitala ale to ze wzgledu na odrocze od lekarza i problemy zdrowotne nie ze wzgledu na mutacje ... Jest pod opieka genetyka i on mowi zeby normalnie szczepic
 
Małgosia nie jest szczepiona ma tylko pierwsza zoltaczke z szpitala ale to ze wzgledu na odrocze od lekarza i problemy zdrowotne nie ze wzgledu na mutacje ... Jest pod opieka genetyka i on mowi zeby normalnie szczepic
Dzięki za informację :)
A jak u Małgosi ze zdrówkiem? Już się ustabilizowalo czy ciągle musicie kontrolować tą nerkę?
 
Dzięki za informację :)
A jak u Małgosi ze zdrówkiem? Już się ustabilizowalo czy ciągle musicie kontrolować tą nerkę?
Nerki mamy caly czas pod kontrola na dodatek z koscmi u niej krucho ... Juz miala zlamana nozke i w gipsie [emoji20] i to na dodatek na koncowcw mojej ciazy bylo mega ciezko [emoji20] obecnie wazy nie cale 9 kg ale jest slodka i pogodna
received_400441763918986.jpeg
 
Ale przegapilam, wybaczcie. Sliczne dzieciątka, słodziaczki. I jakie juz duze.

U Malgosi moze ten clexan tak wyplukiwal wapno? Ze ma takie kruche koseczki. Mam nadzieje ze z wiekiem sie ustabilizuje. Moja Zosia tez kruszynka , troszke wieksza bo azy 10 kg ale na tle innych dzieci drobna.
 
Ale przegapilam, wybaczcie. Sliczne dzieciątka, słodziaczki. I jakie juz duze.

U Malgosi moze ten clexan tak wyplukiwal wapno? Ze ma takie kruche koseczki. Mam nadzieje ze z wiekiem sie ustabilizuje. Moja Zosia tez kruszynka , troszke wieksza bo azy 10 kg ale na tle innych dzieci drobna.
A co ogolnie u Was slychac ??
 
reklama
Do góry