reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - jedna kreska jaśniejsza

Saxo21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
40
Cześć dziewczyny :)
Potrzebuje pomocy i dobrej rady.
Staram się z narzeczonym o dziecko już 1,5 roku.
W tamtym roku poroniłam w 5tc.
W piątek zrobiłam pierwszy test, była widoczna delikatnie pod światło kreska. Wczoraj powtórzyłam, była bardziej widoczniejsza ( nie z porannego moczu) ale kiedy dzisiaj z porannego powtórzyłam nie zmieniła się co do odcieniu ( jest taka sama jak wczoraj ).
Zaczynam panikować, nie chce stracić następnego dziecka.
Czy kreska z dnia na dzień powinna być coraz ciemniejsza ?
Dołączam zdjęcie dzisiejszego testu.
 

Załączniki

  • IMG_20190811_072410.jpg
    IMG_20190811_072410.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 918
reklama
Cześć dziewczyny :)
Potrzebuje pomocy i dobrej rady.
Staram się z narzeczonym o dziecko już 1,5 roku.
W tamtym roku poroniłam w 5tc.
W piątek zrobiłam pierwszy test, była widoczna delikatnie pod światło kreska. Wczoraj powtórzyłam, była bardziej widoczniejsza ( nie z porannego moczu) ale kiedy dzisiaj z porannego powtórzyłam nie zmieniła się co do odcieniu ( jest taka sama jak wczoraj ).
Zaczynam panikować, nie chce stracić następnego dziecka.
Czy kreska z dnia na dzień powinna być coraz ciemniejsza ?
Dołączam zdjęcie dzisiejszego testu.
gratulacje
 
Cześć dziewczyny :)
Potrzebuje pomocy i dobrej rady.
Staram się z narzeczonym o dziecko już 1,5 roku.
W tamtym roku poroniłam w 5tc.
W piątek zrobiłam pierwszy test, była widoczna delikatnie pod światło kreska. Wczoraj powtórzyłam, była bardziej widoczniejsza ( nie z porannego moczu) ale kiedy dzisiaj z porannego powtórzyłam nie zmieniła się co do odcieniu ( jest taka sama jak wczoraj ).
Zaczynam panikować, nie chce stracić następnego dziecka.
Czy kreska z dnia na dzień powinna być coraz ciemniejsza ?
Dołączam zdjęcie dzisiejszego testu.
Piekna kreska ! Przez jeden dzien moglo sie nic nie zmienic takze spokojnie :) poza tym jest juz taka ciemna ze mysle ze moge Ci po cichutku pogratulowac :)
 
Cykl 30 dni
W 16 dniu miałam owulację potwierdzoną monitoringiem.
Testy te same a dokładnie" Pink "
W sumie jeszcze się nie spóźnia bo dziś wypada 27 dzień cyklu.
Do miesiączki zostało 3 dni ale nie mogłam już się powstrzymać, wiecie jak to jest jak ktoś tego bardzo pragnie.
Po prostu po wydarzeniach z tamtego roku panicznie się boje.
 
Piekna kreska ! Przez jeden dzien moglo sie nic nie zmienic takze spokojnie :) poza tym jest juz taka ciemna ze mysle ze moge Ci po cichutku pogratulowac :)

Ah.. nawet nie wiesz jakbym chętnie chciała przyjąć gratulacje ale wiem że jeśli jestem w ciąży to dopiero mogę je przyjąć jak usłyszę serduszko. Ale bardzo Ci dziękuję.
 
Cykl 30 dni
W 16 dniu miałam owulację potwierdzoną monitoringiem.
Testy te same a dokładnie" Pink "
W sumie jeszcze się nie spóźnia bo dziś wypada 27 dzień cyklu.
Do miesiączki zostało 3 dni ale nie mogłam już się powstrzymać, wiecie jak to jest jak ktoś tego bardzo pragnie.
Po prostu po wydarzeniach z tamtego roku panicznie się boje.
To spokojnie poczekaj do dnia miesiączki i wtedy zrób tym samym testem z porannego :) wartości powinny się podwajac w ciągu bodajze 48h, ale te początkowe mogą być bardzo niskie, testem to ciężko sprawdzić. Ja robiłam pierwszy rano dzień przed @, drugi tego samego wieczorem (czyli tak samo jak Ty po ok 12h) i kreski wyglądały tak samo blado. Zrobiłam następnego dnia rano (dzień spodziewane @) i już była gruba :)
Poczekaj i się zrelaksuj, nic nie musi pójść tak samo, może być dobrze i za parę dni będziemy Ci gratulowac:)
 
Jak dla mnie to piekne kreseczki i jeszcze tyle dni do @ ja takich nie mialam nawet w dzien planowanej @. Po cichutko gratuluję. Życzę Ci spokojnych 9 miesięcy
 
Cześć dziewczyny :)
Potrzebuje pomocy i dobrej rady.
Staram się z narzeczonym o dziecko już 1,5 roku.
W tamtym roku poroniłam w 5tc.
W piątek zrobiłam pierwszy test, była widoczna delikatnie pod światło kreska. Wczoraj powtórzyłam, była bardziej widoczniejsza ( nie z porannego moczu) ale kiedy dzisiaj z porannego powtórzyłam nie zmieniła się co do odcieniu ( jest taka sama jak wczoraj ).
Zaczynam panikować, nie chce stracić następnego dziecka.
Czy kreska z dnia na dzień powinna być coraz ciemniejsza ?
Dołączam zdjęcie dzisiejszego testu.
Miałaś jakiś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka?
 
reklama
Do góry