reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Hej co u was słychać? Ja wczoraj miałam takie dziwne ciągnięcie w brzuchu i trochę pobolewal mnie raz jeden raz drugi jajnik ale to trwalo nawet nie 10 minut. To pewnie pozostałości po owulacji jeśli tak to można nazwać raczej wątpię żeby to był jakiś objaw bo to jeszcze za wcześnie
 
reklama
Hej :)
Co prawda jeszcze nie mam zielonego swiatla od lekarza, ale przymierzam się powoli do starań wiec chetnie do Was dolacze:)
Jakiej aplikacji uzywacie do monitorowania miesiaczki, dni plodnych itd? Ja od kiedy mialam jednego z pierwszych madrzejszych telefonow używam "Moj kalendarzyk" ale jedynie do zaznaczania @ i orientacyjnie podgladu kiedy ma byc owulacja, ktory mamy dc. Jakos mnie apka nie przekonala do wprowadzania dodatkowych danych, samo wklepywanie tam np. lekow wydaje sie niewygodne, z monitorowaniem temp nie mam doświadczenia. Moze cos polecacie? :)
 
Hej co u was słychać? Ja wczoraj miałam takie dziwne ciągnięcie w brzuchu i trochę pobolewal mnie raz jeden raz drugi jajnik ale to trwalo nawet nie 10 minut. To pewnie pozostałości po owulacji jeśli tak to można nazwać raczej wątpię żeby to był jakiś objaw bo to jeszcze za wcześnie
Ja czekam na wzrost temperatury, to mój 14 dc, boli mnie jajnik więc jakaś oznaka owulacji jest. W piątek idę do gina i zobaczymy, czy była owulacja ;)
 
Hej :)
Co prawda jeszcze nie mam zielonego swiatla od lekarza, ale przymierzam się powoli do starań wiec chetnie do Was dolacze:)
Jakiej aplikacji uzywacie do monitorowania miesiaczki, dni plodnych itd? Ja od kiedy mialam jednego z pierwszych madrzejszych telefonow używam "Moj kalendarzyk" ale jedynie do zaznaczania @ i orientacyjnie podgladu kiedy ma byc owulacja, ktory mamy dc. Jakos mnie apka nie przekonala do wprowadzania dodatkowych danych, samo wklepywanie tam np. lekow wydaje sie niewygodne, z monitorowaniem temp nie mam doświadczenia. Moze cos polecacie? :)
Hej, dziewczyny polecały mój kalendarzyk i zaczęłam go używać. Ja zaznaczam zbliżenia w czasie owu i oczywiście @, z reszty nie korzystam. Powodzenia!
 
Hej co u was słychać? Ja wczoraj miałam takie dziwne ciągnięcie w brzuchu i trochę pobolewal mnie raz jeden raz drugi jajnik ale to trwalo nawet nie 10 minut. To pewnie pozostałości po owulacji jeśli tak to można nazwać raczej wątpię żeby to był jakiś objaw bo to jeszcze za wcześnie
Ile po owulacji jesteś?
Ja od wczoraj strasznie sikam. Tylko się podniose z kibelka i już znowu czuje parcie na pecherz. Nawet w nocy wstawalam siku, co mi się nie zdarza.. Zaczynam się martwić czy to nie jest jakaś infekcja bo do tego co jakiś czas odczuwam coś jakby dyskomfort/lekkie pieczenie w okolicy cewki moczowej [emoji2356]
A tak to wczoraj bolały mnie piersi, dzisiaj prawie w ogóle. Czułam skurcze w podbrzuszu, takie jakby ciągnięcie, też już tgo nie ma.
A, i wczoraj wróciły jakieś mdłości lekkie na wieczór.

Ogólnie dzisiaj mam jakieś przetrzezwienie umysłu i czuję że nic z tego nie będzie.
Hej :)
Co prawda jeszcze nie mam zielonego swiatla od lekarza, ale przymierzam się powoli do starań wiec chetnie do Was dolacze:)
Jakiej aplikacji uzywacie do monitorowania miesiaczki, dni plodnych itd? Ja od kiedy mialam jednego z pierwszych madrzejszych telefonow używam "Moj kalendarzyk" ale jedynie do zaznaczania @ i orientacyjnie podgladu kiedy ma byc owulacja, ktory mamy dc. Jakos mnie apka nie przekonala do wprowadzania dodatkowych danych, samo wklepywanie tam np. lekow wydaje sie niewygodne, z monitorowaniem temp nie mam doświadczenia. Moze cos polecacie? :)
Hej [emoji6]
Ja też od zawsze używam Mój kalendarzyk ale do monitorowania dnia cyklu, zapisywania miesiączek itp. Ostatnio zapisuje sobie tam też objawy i sluz jaki występuje.
Wczoraj z ciekawości sciagnelam też flo. Muszę wypróbować przez kilka dni, na razie jest ok, ale już widzę że inaczej wyznacza owulacje niż tamta aplikacja. Za to we flo da się zmienić termin owulacji [emoji6]
 
Hej my też mamy córeczkę ale prawie 3 letnia i staramy się druga dziadzie. Niestety jak na razie bezrezulatu miałam. Długie cykle ina dodatek bezowulacyjne. To mój 3 cykl starań z clostilbegyt i dostanę również zastrzyki. Badania super staramy od roku i nadal nic
 
Hej my też mamy córeczkę ale prawie 3 letnia i staramy się druga dziadzie. Niestety jak na razie bezrezulatu miałam. Długie cykle ina dodatek bezowulacyjne. To mój 3 cykl starań z clostilbegyt i dostanę również zastrzyki. Badania super staramy od roku i nadal nic
 
Hej dziewczyny! Staramy się z mezem od roku o drugie dziecko. Córeczka ma za chwilę 3 latka i chcieliśmy żeby była jak najmniejsza różnica wieku a tu nic z tego. To mój 3 cykl z clostilbegyt. Dostaje ten zastrzyk pragnyl. I jak ciąż nie było tak nie ma badania idealnie.. Już całkiem straciłam nadzieję
 
Hej dziewczyny! Staramy się z mezem od roku o drugie dziecko. Córeczka ma za chwilę 3 latka i chcieliśmy żeby była jak najmniejsza różnica wieku a tu nic z tego. To mój 3 cykl z clostilbegyt. Dostaje ten zastrzyk pragnyl. I jak ciąż nie było tak nie ma badania idealnie.. Już całkiem straciłam nadzieję
 
reklama
Hej dziewczyny! Staramy się z mezem od roku o drugie dziecko. Córeczka ma za chwilę 3 latka i chcieliśmy żeby była jak najmniejsza różnica wieku a tu nic z tego. To mój 3 cykl z clostilbegyt. Dostaje ten zastrzyk pragnyl. I jak ciąż nie było tak nie ma badania idealnie.. Już całkiem straciłam nadzieję
 
Do góry