reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Hej dziewczyny! Staramy się z mezem od roku o drugie dziecko. Córeczka ma za chwilę 3 latka i chcieliśmy żeby była jak najmniejsza różnica wieku a tu nic z tego. To mój 3 cykl z clostilbegyt. Dostaje ten zastrzyk pragnyl. I jak ciąż nie było tak nie ma badania idealnie.. Już całkiem straciłam nadzieję
 
reklama
Ja
Hej dziewczyny! Staramy się z mezem od roku o drugie dziecko. Córeczka ma za chwilę 3 latka i chcieliśmy żeby była jak najmniejsza różnica wieku a tu nic z tego. To mój 3 cykl z clostilbegyt. Dostaje ten zastrzyk pragnyl. I jak ciąż nie było tak nie ma badania idealnie.. Już całkiem straciłam nadzieję
Ja też długo się staram ale nie brałam jeszcze żadnych leków. Będzie dobrze nie podlamuj się. Gorące uściski
 
Hej
Ile po owulacji jesteś?
Ja od wczoraj strasznie sikam. Tylko się podniose z kibelka i już znowu czuje parcie na pecherz. Nawet w nocy wstawalam siku, co mi się nie zdarza.. Zaczynam się martwić czy to nie jest jakaś infekcja bo do tego co jakiś czas odczuwam coś jakby dyskomfort/lekkie pieczenie w okolicy cewki moczowej [emoji2356]
A tak to wczoraj bolały mnie piersi, dzisiaj prawie w ogóle. Czułam skurcze w podbrzuszu, takie jakby ciągnięcie, też już tgo nie ma.
A, i wczoraj wróciły jakieś mdłości lekkie na wieczór.

Ogólnie dzisiaj mam jakieś przetrzezwienie umysłu i czuję że nic z tego nie będzie.
Hej [emoji6]
Ja też od zawsze używam Mój kalendarzyk ale do monitorowania dnia cyklu, zapisywania miesiączek itp. Ostatnio zapisuje sobie tam też objawy i sluz jaki występuje.
Wczoraj z ciekawości sciagnelam też flo. Muszę wypróbować przez kilka dni, na razie jest ok, ale już widzę że inaczej wyznacza owulacje niż tamta aplikacja. Za to we flo da się zmienić termin owulacji [emoji6]
Hej a mi się wydaje że mogło się udać w twoim przypadku no ale zobaczymy. Ja dopiero gdzieś 4 dzień po owulacji jestem to się na nic jeszcze nie nastawiam
 
Hej
Hej a mi się wydaje że mogło się udać w twoim przypadku no ale zobaczymy. Ja dopiero gdzieś 4 dzień po owulacji jestem to się na nic jeszcze nie nastawiam
Zobaczymy, dokładnie. Chociaż mdli mnie pół dnia dzisiaj a własnie zjadłam drożdżowke z makiem a przegryzlam pasztecikami szpinakowymi i czuję się jak... Nie powiem jak [emoji23] jak nie wyszło to chyba w łeb sobie strzele, jak można jeść takie rzeczy [emoji23]
 
Zobaczymy, dokładnie. Chociaż mdli mnie pół dnia dzisiaj a własnie zjadłam drożdżowke z makiem a przegryzlam pasztecikami szpinakowymi i czuję się jak... Nie powiem jak [emoji23] jak nie wyszło to chyba w łeb sobie strzele, jak można jeść takie rzeczy [emoji23]

Wiesz, ja normalnie mam czasami takie odjazdy, zdarza mi się zjeść kabanosy i popić jogurtem anansowym na przykład :eek:
 
Zobaczymy, dokładnie. Chociaż mdli mnie pół dnia dzisiaj a własnie zjadłam drożdżowke z makiem a przegryzlam pasztecikami szpinakowymi i czuję się jak... Nie powiem jak [emoji23] jak nie wyszło to chyba w łeb sobie strzele, jak można jeść takie rzeczy [emoji23]
A idź Ty hehehe, dla mnie sprawa jasna, daj znać gdy nie dostaniesz okresu :D
 
Wiesz, ja normalnie mam czasami takie odjazdy, zdarza mi się zjeść kabanosy i popić jogurtem anansowym na przykład :eek:
ja tez.mam normalnie takie jedzeniowe jazdy wiec u mnie to nie bylby objaw ciazy hehe
Jeju serio? [emoji23]
Szok dziewczyny!! Ja najdziwniejsze połączenie to czekolada ze slonymi paluszkami [emoji23]
A idź Ty hehehe, dla mnie sprawa jasna, daj znać gdy nie dostaniesz okresu :D
Hahaha jak dostanę i nie dostanę to też dam znać [emoji12]
 
Dawno się nie odzywałam... Musiałam odpuścić z tematem ciąży bo zrobiło się to dla mnie zbyt bolesne.
Jesteśmy na urlopie, nad morzem. Najlepsze dni cyklu za nami. Wyluzowani i wypoczęci..
Jedyne co mnie martwi to fakt iż to 1wszy cykl bez bóli owulacyjnych... :/ (fuck!) Nie czułam kompletnie NIC, zero bóli w jajniku czy podbrzuszu.... a może tak się wyluzowałam że nie skupiałam się na sygnałach własnego ciała :) zbliza się koniec cyklu i pojawiają nowe nadzieje... pozdrawiam Was, podczytuje na bieżąco ;)
 
reklama
Do góry