reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Co do tej umowy to jeśli teraz masz umowę o pracę na czas określony to jeśli w momencie kiedy ona dobieglaby końca byłabyś chociaż 1 dzień powyżej 3 miesiąca ciąży umowa ta z automatu przedłuża się do dnia porodu a potem świadczenia wyplaca ZUS.
Tak tak wiem ale ciągle przeciągałam bo zależało mi na umowie na czas nieokreślony. Z resztą nawet gdyby teraz się udało z fasolką A ciąża nie była by zagrożona na pewno pójdę do pracy. Wtedy spokojnie powinnam mieć umowę przedłużona już.
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u innej ginekolog u której ciężko z terminem ale prowadziła mnie wcześniej więc poszłam zobaczyć co ona powie. No i mam problem. Bo jednen lekarz mówi że owy nie było a drugi że możliwe że była. Wrzucam wykres temp. Co wy o tym sądzicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-08-13-20-53-53-549_org.iggymedia.periodtracker.png
    Screenshot_2019-08-13-20-53-53-549_org.iggymedia.periodtracker.png
    45,2 KB · Wyświetleń: 44
To wiem. Ale jak się okaże że owu nie było to nie będzie wiadomo czemu. I chyba pójdę na ten monitoring sprawdzić czy rosną i pękają te pęcherzyki jak należy...
Za wczesnie na pekanie... Uda Ci sie zobaczyc tylko czy rosna w 10dc. A potem moze byc roznie, moga nie peknac albo przerosnac, cokolwiek...
Ale zrobisz jak uwazasz ;) Oby w tym cyklu byla piekna owu! :)
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u innej ginekolog u której ciężko z terminem ale prowadziła mnie wcześniej więc poszłam zobaczyć co ona powie. No i mam problem. Bo jednen lekarz mówi że owy nie było a drugi że możliwe że była. Wrzucam wykres temp. Co wy o tym sądzicie?
Nie pomoge za bardzo, bo nie mierze tempki. Ale podwyzszenie temp a potem spadek moze wskazywac na owu. A testy negatywne?
 
Za wczesnie na pekanie... Uda Ci sie zobaczyc tylko czy rosna w 10dc. A potem moze byc roznie, moga nie peknac albo przerosnac, cokolwiek...
Ale zrobisz jak uwazasz ;) Oby w tym cyklu byla piekna owu! :)
Tak tak ja wiem o tym. Dlatego właśnie zastanawiam się czy os do niego tylko 18 dc. A osobno zrobić sobie u poprzedniej lekarki monitoring w 9,11,13,15,17. Bo ona pracuje w klinice codziennie. A ten tylko raz w tygodniu. I u niej będę miała pełen obraz a u niego tylko się dowiem czy była owu. Rozumiesz.... Ewentualnie mogę do niego pójść też 10 dnia ale on mi mówił że nie widzi potrzeby.... Za to widzi potrzebę JUZ pakowania mnie hormonami na 3 miesiące. Nie sprawdzając wcześniej monitoringu co się dzieje w cyklu u mnie.
 
reklama
Do góry