reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
A mam do was pytanie - czy używacie w ciazy jakieś specjalne plyny do higieny intymnej? Takie, które mogą pomóc zminimalizować ryzyko występowania tak powszechnych w ciazy infekcji pochwy. Chodzi mi o takie płyny z dobrym, naturalnym składem (bo na składach kosmetyków nie znam się kompletnie).

Nie używam żadnych płynów do higieny intymnej. Ani w ciąży ani normalnie.
Czytałam kiedyś opracowanie, ze robią więcej szkody niż pożytku.
 
Wroce do domu to poszukam.
Tak na szybko, to na 100% pisala o tym m.in mamaginekolog (z ktorej nie wszystkimi pomyslami i przemysleniami sie zgadzam, ale akurat tej wpis dommnie trafił)


No u mamyginekolog już jakiś czas temu to słyszałam, ale jakoś nie przekonują mnie jej argumenty.
Prawda jest taka, że mało kto (oczywiście nie chce generalizowac) zwraca uwagę na skład żelu pod prysznic/mydła jakiego używa i z pewnością ich składy są wątpliwej jakości. Zatem zamiast myć te okolice żelem pod prysznic, wolę zainwestować w dobry płyn do higieny intymnej, które mają zwykle również działania przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Dlatego pytam Was o takie z dobrym składem, bo na tym niestety się kompletnie nie znam.
 
reklama
Do góry