reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

On z bidonu pije tylko chodzi mi o łyżkę i widelec, bo moze w tedy będzie chętniej jadl bo tymi które nam mu to nue wychodzi a karmic sie nie daje.
Moj rez nie jest przegrzewany ale chyba przy 19 stopniach pizamka to za malo
Marcelina jest starsza a zazwyczaj obiadem karmie. Mamy zwykle plastikowe sztućce jak widelcem sobie radzi i nadziewa np plasterki banana to z łyżeczką gorzej, ale póki co nie martwi mnie to. Paroweczki raczkA, kanapke robie skladaka i w raczke. Nie wiem czy jest cos co by moglo pomóc. Na zime mam uszyty komplet taka mniejsza kolderke z minky. Alejak to bedzie to nie wiem. U mnie spiworek odpada.
 
reklama
Marcelina jest starsza a zazwyczaj obiadem karmie. Mamy zwykle plastikowe sztućce jak widelcem sobie radzi i nadziewa np plasterki banana to z łyżeczką gorzej, ale póki co nie martwi mnie to. Paroweczki raczkA, kanapke robie skladaka i w raczke. Nie wiem czy jest cos co by moglo pomóc. Na zime mam uszyty komplet taka mniejsza kolderke z minky. Alejak to bedzie to nie wiem. U mnie spiworek odpada.
Jedyne co pomaga to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Trzeba miec cierpliwosc i pozwalac dziecku sie bawic.
Ja np dawalam jedna lyzeczke Lilce, druga mialam ja. Ona rozwalala i kombinowala, a ja ja karmilam. Je sama odkad miala jakies poltora roku, moze troszke wiecej.
 
Jedyne co pomaga to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Trzeba miec cierpliwosc i pozwalac dziecku sie bawic.
Ja np dawalam jedna lyzeczke Lilce, druga mialam ja. Ona rozwalala i kombinowala, a ja ja karmilam. Je sama odkad miala jakies poltora roku, moze troszke wiecej.
Jakoś nie mam na to ciśnienia, pozwalam jej oczywiście też jeść samej. 20190720_163206.jpg
 
Dziewczyny bo zima powoli sie zbliza, sezon grzewczy i te sprawy i tu moje pytanie. W czym kladziwcie chodzące dzieci spac? W zeszlym roku spal w spiworze ale teraz juz bedzie chodzil i raczej taki zwyjly odpada, koldra tez bo on goni po calym lozku. Ostatnio znalazłam śpiworek z nogami ale moze macie jeszcze jakas inna alternatywę. Mamy w nocy ok 19 stopni a sama pizama to malo
Ja będę kontynuowała spiworek raczej jak już wkładamy do łóżeczka mały wie że czas spania
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Podchodzę do kolejnego transferu. Pasnik kazał mi zrobić ANA wyszło ujemne Allo Mrll 87% czy to ok wynik?
Rok temu po szczepieniach miałam 8% tylko

Urodziłam w lutym tego roku
 
reklama
Do góry