reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja łóżeczko miałam jakieś 2 tygodnie przed porodem dopiero więc masz czas [emoji12]Jaki wózek kupiliscie? [emoji854]
Maxi Cosi Zelia. Ciągle mam lekki stres, że jeszcze dużo czasu do porodu i za wcześnie na takie zakupy, ale ciężko się oprzeć [emoji85]
Córka kończy w tym roku 3 lata, syn w następnym roku bezie miał 2 lata.
Zawsze podziwiam mamy dzieciaków z małą różnicą wieku, to musi być duży wysiłek [emoji16]
 
reklama
Maxi Cosi Zelia. Ciągle mam lekki stres, że jeszcze dużo czasu do porodu i za wcześnie na takie zakupy, ale ciężko się oprzeć [emoji85]Zawsze podziwiam mamy dzieciaków z małą różnicą wieku, to musi być duży wysiłek [emoji16]
Zerknelam co to za jaki i nawet fajny choć nie mój gust [emoji6]
A przypomnij na kiedy masz termin że mówisz że za wcześnie [emoji6]
 
Dziewczyny jaki wózek kupilyscie albo jaki macie w planach kupić? Kompletnie nie mam pojęcia jaki wybrać, jest ich za dużo, a nie wiem jaki przyda mi się na zime tak jak i na późniejszy czas, chociaż nie wiem czy to ma znaczenie.
Wiele osób mi mówi, ze gondolkę nie opłaca się na zime bo i tak nie bede korzystać.
Termin mam na polowe stycznia, wiec chciałabym się was poradzić. Może macie jakies swoje typy bądź już jakies przetestowane.
 
Dziewczyny jaki wózek kupilyscie albo jaki macie w planach kupić? Kompletnie nie mam pojęcia jaki wybrać, jest ich za dużo, a nie wiem jaki przyda mi się na zime tak jak i na późniejszy czas, chociaż nie wiem czy to ma znaczenie.
Wiele osób mi mówi, ze gondolkę nie opłaca się na zime bo i tak nie bede korzystać.
Termin mam na polowe stycznia, wiec chciałabym się was poradzić. Może macie jakies swoje typy bądź już jakies przetestowane.
Jak to gondoli się nie opłaca? To w czym wozić noworodka? W spacerowce? Ale ludzie mają dziwne podejście czasami [emoji85][emoji6]
My mamy bebetto Torino i narazie wiadomo sama gondole używamy i jestem bardzo zadowolona [emoji6]
A co do wyboru wózka to wszystko zależy np od tego co ci się podoba [emoji6] no i od tego czy np mieszkasz w mieście i będziesz musiała wnosić wózek do mieszkania i po jakich drogach będziesz jeździć bo małe kółka na wsi raczej sobie nie poradzą więc lepiej taki z pompowanymi a mały wózek z małymi kółkami w mieście sprawdzi się super [emoji6]

1566561992398.jpeg

Chociaż my mieszkamy w mieście a wózek mamy taki jak na zdjęciu bo po prostu mi się podobał [emoji13]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry