reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

U mnie dzidziuś główkę ma u góry bardziej po prawej stronie a nóżki nisko po lewej. Czyli zupełnie odwrotnie niż do porodu. Ale jeszcze ma sporo czasu żeby się odwrócić.
U mnie wszystko wskazuje na czawartego syna, więc najprawdopodobniej będzie Leoś, a jeśli jednak coś się zmieni to będzie Lenka.
Ja w trzech poprzednich ciążach tylko słodkie jedlam od mięsa mnie odrzucało. I jeszcze na ostre miałam ochotę.No i 3 chłopców. A w tej mam ochotę na wszystko. Jem i słodkie i słone, kwaśne. Na ostre nie mam ochoty.
 
reklama
A i jeszcze z takich ciekawostek... teściowa krzyczała, żebym jadła wszystko nawet jak nie mam ochoty bo później dzieci nie będą chciały tego jeść. A jak ja w ciąży wszystko będę jadła to oni też. No i się nie sprawdziło. Moje dzieci uwielbiają mięso. A słodycze u nas w domu się psują i wywalać muszę.
 
Cześć dziewczyny :)
Macie już wybrane imiona dla swoich maluszków? :D my z mezem wybraliśmy, cieszę się, bo szybko poszło , a miałam obawy..bo umowilismy się już daaaawno, że skoro pierwsze dziecko ma imie polskie, to drugie będzie mialo indyjskie (mąż z Indii ;) ), ale ja dalam warunek, aby to imie w Polsce wypowiadało się tak jak siesię pisze, aby było łatwe. Przejrzałam ogromną listę imion indyjskich i znalazlam kilka, które normalnie w Polsce funkcjonują i wybraliśmy imię Sara :) poczułam ulgę :p
U nas bedzie Franio :)
 
reklama
Do góry