reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Przy okazji powtórzę pytanie z wczoraj, polecacie coś konkretnego z kwasem foliowym??
Ja biorę cały czas Folik, kończy mi się i zastanawiam się czy pociągnac dalej czy wziąć jakiś suplement z innymi składnikami. Folik w sumie jest w lekiem więc to cały czas mnie skłania żeby pozostać przy nim, jest gwarancja że jest tam to, co pisze producent a nie jak w suplementach.... :)
 
nie testowalam, nawet w domu testu nie mam :p w sumie moze jeszcze @ nadejdzie..poczekam chociaz do jutra, moze okres mi sie spozni. W sumie najdluzszy cykl z ostatnich 12 miesiecy trwal 28 dni.. Dzis dzien 27, wiec moze jutro mnie "zaleje" ;-)
Podziwiam za wytrzymałość, ja już testowałam w weekend tak się nie mogłam doczekać... A tu zaraz @ przyszła, nawet dostrzegłam na moim teście cień kreseczki i miałam wielkie nadzieje, że się jednak nie pojawi. No i niby póki co jest bardzo skąpa. Ale pewnie się rozkręci. :(
Poniżej mój test z wczoraj, tylko ja coś tam widze?? Czy wy też dziewczyny? Sama nie wiem chyba już wariuje
31429F5E-9D24-412D-812E-6BDF210B455A.jpeg
 
Podziwiam za wytrzymałość, ja już testowałam w weekend tak się nie mogłam doczekać... A tu zaraz @ przyszła, nawet dostrzegłam na moim teście cień kreseczki i miałam wielkie nadzieje, że się jednak nie pojawi. No i niby póki co jest bardzo skąpa. Ale pewnie się rozkręci. :(
Poniżej mój test z wczoraj, tylko ja coś tam widze?? Czy wy też dziewczyny? Sama nie wiem chyba już wariuje Zobacz załącznik 1014626
po jakim czasie ta kreska się pojawiła ? jeśli masz okres lub plamienie ,to może to biochemia ,lub zbyt niski progesteron ,może warto zrobić bete?
 
U mnie taka kreska była na 4 dni po dniu spodziewanej @ a dzisiaj się okazało ze beta wzrasta prawidłowo. 1 dnia plamien w dniu okresu byłam prawie pewna ze to okres i już w pracy chodziłam z tamponem w kieszeni czekałam aż się rozkręci. Potem pytałam was na forum co to mogą być za plamienia i większość odpowiedziała ze zbliżająca się @. U mnie okazało się inaczej. Bardzo nietypowe objawy ciąży mam z tego co czytam :-)
 
reklama
U mnie taka kreska była na 4 dni po dniu spodziewanej @ a dzisiaj się okazało ze beta wzrasta prawidłowo. 1 dnia plamien w dniu okresu byłam prawie pewna ze to okres i już w pracy chodziłam z tamponem w kieszeni czekałam aż się rozkręci. Potem pytałam was na forum co to mogą być za plamienia i większość odpowiedziała ze zbliżająca się @. U mnie okazało się inaczej. Bardzo nietypowe objawy ciąży mam z tego co czytam :-)
Twoje plamienie może być spowodowanie ,niedoborem progesteronu ,warto to zbadać ,albo iść do lekarza i o tym powiedzieć ,bo to niebezpieczne dla utrzymania ciąży , i polecam kwas foliowy zmetylowany
 
Do góry