reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dzisiaj jest mój 12dc byłam na obserwacji mam pęcherzyk 16 i 13mm tylko jest problem bo mam bardzo małe endometrium tylko 4mm przy stymulacji 0,5 tabletki dziennie. W poprzednim cyklu pzy stymulacji 1tabletka dziennie miałam w 13 dc 7 a w 15dc 8mm. Mam nadzieję że jeszcze urośnie. Macie jakieś sprawdzone sposoby na endometrium? Czy któraś z was też miała taki problem? Jak myślicie urośnie czy nie?
 
reklama
Dzisiaj jest mój 12dc byłam na obserwacji mam pęcherzyk 16 i 13mm tylko jest problem bo mam bardzo małe endometrium tylko 4mm przy stymulacji 0,5 tabletki dziennie. W poprzednim cyklu pzy stymulacji 1tabletka dziennie miałam w 13 dc 7 a w 15dc 8mm. Mam nadzieję że jeszcze urośnie. Macie jakieś sprawdzone sposoby na endometrium? Czy któraś z was też miała taki problem? Jak myślicie urośnie czy nie?
Powinno urosnąć pęcherzyki też więc się nie martw na zapas.
 
Fajnie :) gratuluję:)
Widzę że jednak clo daje radę :)

Nie mam monitoringu. Mój ginekolog kładzie nacisk na luz. Okej - clo i luteina Ale bez szaleństwa iść co 2 dni. Twierdzi że mamy na 2 cykle A później właczymy monitoring.

Ja, stwierdziłam że należałoby już zacząć monitorować pęcherzyki ale nie naciskalam na ginekologa. Wpadłam na genialny pomysł, że usg będzie mi robił mój partner :) jest lekarzem, mamy dostęp do aparatu więc jazda ... niestety okazało się że to nie takie proste :) on się cyka przed robieniem mi usg. Więc w tym cyklu bez monitoringu :( i kolejny podobnie :(
 
Super! Gratulacje, w koncu jakieś dobre wieści na tym forum. Przypomnisz, który to był Twój cykl z CLO?
U mnie drugi cykl z clo i ovitrelle. Narazie się cieszę ale przede mną jeszcze sporo strachu. Musi się pojawić zarodek i serduszko. I najważniejsze aby nic się nie stało bo różnie to bywa.
 
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze <3
Gratuluje ! Właśnie mi lekarz nie chce dawać tego zastrzyku. Teraz zaczęłam 3 cykl i w 2 pękło samo w 18 dniu i był ładny pęcherzyk ale coś niestety poszło nie tak i przyszła @.. ciekawe jak będzie w tym 3 cyklu z clo. Ogólnie endometrium zawsze miałam bardzo ładne. Liczę ze ten 3 raz będzie owocny... Myślicie ze poprosić gin o jakaś luteinę czy coś innego? Może miałam za mało jakiś hormonów albo za dużo i nie doszło do zapłodnienia...
 
Witam. Od 1.5 roku staramy sie z mezem o dziecko.
Aktualnie to moj pierwszy cykl z CLO, bralam go od 2-6 dc bez monitoringu, na ktory mam isc w drugim cyklu gdyby w pierwszym nie wyszlo.
Od 7mego dnia cyklu juz zaczynalam odczuwac prace jajnikow i uderzenia goraca, ale nie byly zbyt czeste, wiec byly do przezycia. Oprocz tego suchosc w pochwie i ciagle "ciagniecie" czasami klucie, ogolnie rzecz biorac pobolewanie jajnikow. Dzis jest 17sty dzien cyklu i ja niezmiennie odczuwam ten bol. Wczoraj podczas stosunku takze zaczely mnie mocno bolec jajniki. Dodam ze cykle mam nieregularne, wiec przez ten ciagly bol jajnikow nawet nie jestem w stanie okreslic czy owulacja mogla wystapic.
Stad moje pytanie czy takze bolaly Was jajniki czy moze mam zaczac sie martwic ? Z tylu glowy mam non stop mysl o torbielach..
 
Witam. Od 1.5 roku staramy sie z mezem o dziecko.
Aktualnie to moj pierwszy cykl z CLO, bralam go od 2-6 dc bez monitoringu, na ktory mam isc w drugim cyklu gdyby w pierwszym nie wyszlo.
Od 7mego dnia cyklu juz zaczynalam odczuwac prace jajnikow i uderzenia goraca, ale nie byly zbyt czeste, wiec byly do przezycia. Oprocz tego suchosc w pochwie i ciagle "ciagniecie" czasami klucie, ogolnie rzecz biorac pobolewanie jajnikow. Dzis jest 17sty dzien cyklu i ja niezmiennie odczuwam ten bol. Wczoraj podczas stosunku takze zaczely mnie mocno bolec jajniki. Dodam ze cykle mam nieregularne, wiec przez ten ciagly bol jajnikow nawet nie jestem w stanie okreslic czy owulacja mogla wystapic.
Stad moje pytanie czy takze bolaly Was jajniki czy moze mam zaczac sie martwic ? Z tylu glowy mam non stop mysl o torbielach..
W pierwszym cyklu z CLO bardzo bolały mnie obydwa jajniki, po owu z jednego jajnika poczùłam lekką ulgę. Mimo dolegliwości torbieli nie było.
 
reklama
W pierwszym cyklu z CLO bardzo bolały mnie obydwa jajniki, po owu z jednego jajnika poczùłam lekką ulgę. Mimo dolegliwości torbieli nie było.
W pierwszym cyklu z CLO bardzo bolały mnie obydwa jajniki, po owu z jednego jajnika poczùłam lekką ulgę. Mimo dolegliwości torbieli nie było.
Oby u mnie bylo tak samo. Mieszkam w UK takze nie mam mozliwosci miec tak czestych wizyt u polskiego lekarza, ktory przymuje ponad godzine drogi samochodem od mojego domu i kosztuje niemalo niestety..
 
Do góry