reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża? A moze poronienie?

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2019
Postów
7
Witam. Mam nadzieję, że potraktujecie mnie poważnie, bo jest to dość trudny temat dla mnie. Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne, jednak zdaję sobie sprawę, że dosyć często miewałam rozwolnienia, lub leki na uspokojenie mogły obniżyć działanie tabletek. Ostatnio zaczęłam mieć dziwne objawy. Miałam mdłości, odrzucało mnie strasznie od niektórych zapachów (papierosy, to juz na maksa), miałam podwyższoną temperaturę, pojawiły mi się rozstępy na piersiach, straciłam apetyt na jedzenie. Zrobiłam 3 testy ciążowe, 2 z nich były pozytywne (blada kreseczka, ale była). Bardzo się ucieszyłam, ale parę dni pozniej (bo na początku pomyślałam, ze to moze błąd, więc tabletki brałam cały czas) 2 tabletki przed planowanym krwawieniem z odstawienia dostalam okresu. W połowie krwawienia 2 testy ciążowe wyszły negatywne. I tu mojw pytanie. Poroniłam? A może w ogóle nie byłam w ciąży? Może ciąża jakimś cudem jest nadal, ale krwawienie pojawiło się przez nagły brak przyjmowania hormonow.. nie wiem co mam o tym myśleć, strasznie się ucieszyłam na myśl o dziecku. Pozdrawiam
 
reklama
Moje zdanie jest takie ,że raczej wątpliwa jest ciąża , przy regularnym przyjmowaniu tabletek , jeśli chcesz być w ciąży po prostu odstaw tabletki , myślę że testy mogły się mylić , jeśli chcesz mieć pewność 100% zrób bete ,da Ci pewność
 
Zrób badanie beta hcg bo teraz to można tylko gdybać. Może była ciąża, ale ją poroniłaś. A może nadal jest.
 
Moje zdanie jest takie ,że raczej wątpliwa jest ciąża , przy regularnym przyjmowaniu tabletek , jeśli chcesz być w ciąży po prostu odstaw tabletki , myślę że testy mogły się mylić , jeśli chcesz mieć pewność 100% zrób bete ,da Ci pewność
Właśnie wiem, że brałam tabletki, które osłabiają tabletki anty, w dodtaku zdarzały mi się rozwolnienia, ale dziękuję!
 
reklama
Do góry