reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Jesteśmy tylko fakt brak czasu:) ja dostałam @ o czasie tylko wieczorem heh jutro idę do lekarza sam mi napisał ze znalazł złoty środek haha wiecie co ja już nauczyłam się podchodzić na luzie :) nawet miałam myśli czy serio tego chce? Może już za późno :) no ale co mi szkodzi ?? Nic pójdę zobaczę co mi powie, sprawdzę wynik cytologi i zapytam o co chodziło w tum cyklu z tymi plamieniami. Wczoraj stuknęła mi 40 dzieci rano puściły mi piosenkę 40 lat minęło aż się wzruszyłam haha
Wszystkiego naj! Spełnienia marzeń i Szczęścia, szczęścia, szczęścia!!! Gówniaro ! Dużo bym dała żeby obchodzić 40 urodziny...
 
Fakt. Ja próbuję przygotować dom na przyjęcie Maluszka, a rodzinę na tydzień samowolki :) czas tak szybko leci że dopiero dzisiaj udało mi się spakować torbę do szpitala. Jutro ostatnia wizyta przed...trzymajcie kciuki obyśmy dotrwały do terminu, bo skurcze budzą mnie każdej nocy...
Powodzenia i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.
 
40 lat - kiedy to było?
Magdamama wszystkiego najlepszego !!!

Ja na szybko wpadam po wizycie. U mnie 34+5 i młody waży ok 2800g. Uraczył nas pięknym uśmiechem i ciągle zastanawiamy się skąd ma tyle włosków. Bo jego bracia byli bez włosków, zaś siostra miała czuprynę. Czyżby podobny do niej?
Zobaczę Go już 24.10 to się okaże , haha
10 i 17 mam stawić się w szpitalu na ktg, a 24 cięcie.
Oj będzie się działo !
Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za same dobre wieści
 
40 lat - kiedy to było?
Magdamama wszystkiego najlepszego !!!

Ja na szybko wpadam po wizycie. U mnie 34+5 i młody waży ok 2800g. Uraczył nas pięknym uśmiechem i ciągle zastanawiamy się skąd ma tyle włosków. Bo jego bracia byli bez włosków, zaś siostra miała czuprynę. Czyżby podobny do niej?
Zobaczę Go już 24.10 to się okaże , haha
10 i 17 mam stawić się w szpitalu na ktg, a 24 cięcie.
Oj będzie się działo !
Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za same dobre wieści
Trzymam kciuki zeby wszystko poszło sprawnie ,to masz 2 synów i core plus teraz synek trzeci ? U mnie 4 dziewczyny :-D cięcie miałam 18 czerwca
 
40 lat - kiedy to było?
Magdamama wszystkiego najlepszego !!!

Ja na szybko wpadam po wizycie. U mnie 34+5 i młody waży ok 2800g. Uraczył nas pięknym uśmiechem i ciągle zastanawiamy się skąd ma tyle włosków. Bo jego bracia byli bez włosków, zaś siostra miała czuprynę. Czyżby podobny do niej?
Zobaczę Go już 24.10 to się okaże , haha
10 i 17 mam stawić się w szpitalu na ktg, a 24 cięcie.
Oj będzie się działo !
Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za same dobre wieści
Super wieści dziewczyny. Szczęśliwych rozwiązań. Widzę, że jest nas troszkę, które mają po czworo dzieci. U nas tez czwórka. Córka juz w zasadzie od poltora roku nie mieszka z nami wiec niczym rodzynek sama jestem z moimi facetami.
 
Super wieści dziewczyny. Szczęśliwych rozwiązań. Widzę, że jest nas troszkę, które mają po czworo dzieci. U nas tez czwórka. Córka juz w zasadzie od poltora roku nie mieszka z nami wiec niczym rodzynek sama jestem z moimi facetami.
U nas podobnie. Tzn córka jedną nogą nie mieszka, bo studiuje w innym mieście. Jest na ostatnim roku medycyny. Choć kto wie, czy na staż nie wróci do domu. Na razie ja też sama z chłopakami. Tylko u mnie trzech w domu, a 4 w drodze. Zatem u nas piątka. Choć właściwie 3+2. Trójka dorosłych i 2 maluchów.
 
reklama
Do góry