reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Musisz sobie znaleźć jakieś zajęcie.... Wiem że nic wtedy nie interesuje ale na siłę.. Ja zaczęłam haftować... Uspokaja i zajmuje myślenie... Ja doraźnie brałam hydroxycyne bo relanium na mnie nie działa.... Zobacz załącznik 1030929
Super!
Kurczę jak ja wpadam w panikę, to nie myślę o niczym innym, jak idiotka mierzę non stop ciśnienie, tak sfiksowałam na tym punkcie :(
O hydro zapytam za tydzien na wizycie...
A czy Wam na sertralinie zdarzały się jeszcze ataki paniki? Czuję, że ja wracam do punktu wyjścia :(
 
reklama
Super!
Kurczę jak ja wpadam w panikę, to nie myślę o niczym innym, jak idiotka mierzę non stop ciśnienie, tak sfiksowałam na tym punkcie :(
O hydro zapytam za tydzien na wizycie...
A czy Wam na sertralinie zdarzały się jeszcze ataki paniki? Czuję, że ja wracam do punktu wyjścia :(
Ja miałam na początku dwa silne, a później się uspokoiło. Częściej zdarzał się taki lęk wolnopłynący. A chodzisz na terapię?
 
Rozmawiałam z moją psychiatrą. Mam zwiększyć dawkę do 75mg. Jaką maksymalną dawkę można brać w ciąży? Obecnie skończył się 24 tydzień...
 
Dziewczyny, może znacie jakiegoś dobrego psychoterapeutę online? Tak jak wyżej pisałam nie mam możliwości dojazdu, żeby oprócz leków pomóc sobie psychoterapią...
 
reklama
Dziewczyny, które biorą/brały sertralinę w ciąży. Czy dzieliłyście dawkę na rano i wieczór? Czy brałyście w jednej dawce?
Hej!
Ja brałam dawkę 25 i później 50mg rano. A jak już doszłam do 75mg to w dwóch dawkach, rano i w południe. Tak mi psychiatra zaleciła.
Teraz przy kp jestem na dawce 100mg i też biorę 50mg rano i 50mg w południe.
 
Do góry