reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Ciężarówki z nerwicą

alka877

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej!
Ja brałam dawkę 25 i później 50mg rano. A jak już doszłam do 75mg to w dwóch dawkach, rano i w południe. Tak mi psychiatra zaleciła.
Teraz przy kp jestem na dawce 100mg i też biorę 50mg rano i 50mg w południe.
Kurczę, bo ja mam dawkę 75, a kazała tylko rano... Myślę czy sama sobie nie podzielić na dwie raty ;)

reklama

Wystraszona29

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kurczę, bo ja mam dawkę 75, a kazała tylko rano... Myślę czy sama sobie nie podzielić na dwie raty ;)
Co lekarz to inne podejście/zalecenia. Moim zdaniem jak będziesz brała dwie dawki, to nie zaburzy leczenia :) a może Ciebie uspokoi.
Może jeszcze się któraś z dziewczyn wypowie jak to u nich było. Albo dopytaj swojego lekarza :)
Z doświadczenia Ci powiem, że często zapominam o tej drugiej dawce..albo wyjde z domu i nie wezmę leków albo jestem zajęta.. chyba jakieś przypomnienie "weź pigułkę" muszę ustawić :)

Galadriela

Rozwiązania
0
Cześć, ja co prawda już nie w ciąży tylko 16mcy po, ale temat mnie interesuje.
Jest tu jeszcze jakaś panikara jak ja która boi się brać leków? Mam wpisany asertin od sierpnia i nie biorę z obawy przed skutkami ubocznym. Raz wzięłam pół z 50 i leki strasznie mi się nasilily. Psychiatra mówiła żebym zaczęła od 1/4 tabletki wieczorem żeby przespać skutki uboczne. Brała któraś z Was tak? Działa? Jakieś rady jak przetrwać?

asiakasia90

Rozwiązania
0
Cześć, ja co prawda już nie w ciąży tylko 16mcy po, ale temat mnie interesuje.
Jest tu jeszcze jakaś panikara jak ja która boi się brać leków? Mam wpisany asertin od sierpnia i nie biorę z obawy przed skutkami ubocznym. Raz wzięłam pół z 50 i leki strasznie mi się nasilily. Psychiatra mówiła żebym zaczęła od 1/4 tabletki wieczorem żeby przespać skutki uboczne. Brała któraś z Was tak? Działa? Jakieś rady jak przetrwać?
Na początku jak się zaczyna brać leki to przez pierwsze dwa tygodnie zanim się "wkręcą" jest gorzej. To normalne. Niektórzy lekarze na ten czas dają jakiś lek doraźnie żeby przetrwać ten gorszy czas.

Galadriela

Rozwiązania
0
Na początku jak się zaczyna brać leki to przez pierwsze dwa tygodnie zanim się "wkręcą" jest gorzej. To normalne. Niektórzy lekarze na ten czas dają jakiś lek doraźnie żeby przetrwać ten gorszy czas.
Mam afobam ale karmie piersią i nie moge brać

alka877

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja mam największego pecha chyba :(. Nie dość, że nerwica i leki, to nadciśnienie i leki, wysokie crp nie wiadomo od czego, niedoczynność tarczycy... A teraz jeszcze cukrzyca
Nie wiem co komu zrobiłam, że muszę to wszystko przechodzić w ciąży...

Leoking

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja mam największego pecha chyba :(. Nie dość, że nerwica i leki, to nadciśnienie i leki, wysokie crp nie wiadomo od czego, niedoczynność tarczycy... A teraz jeszcze cukrzyca
Nie wiem co komu zrobiłam, że muszę to wszystko przechodzić w ciąży...
Powiem Ci, ze tez często tak mysle. Co ja komu zrobiłam... w ciąży biorę więcej leków niż przed, a i tam nie działają dobrze.

reklama

ewlinkal

Rozwiązania
0
\Witajcie dziewczyny. Udzielałam się tutaj troche dwa lata temu. Jestem teraz w drugiej ciąży, na nerwice lecze sie od 16 r.ż. czyli już 14 lat. W pierwszej ciąży panicznie bałam się porodu, mój lekarz twierdziuł, że jedynym przebadanym lekiem w ciązy jest relanium i na nic innego się nie zgadzał. Teraz czuje się średnio, ale daje rade na razie bez leków. Przykro patrzeć, że wciąż nowe dziewczyny dochodzą i męczą się z tą cholerą

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry