reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Też bym zjadła jajecznicę z kurkami albo kurczaka z kurkami w sosie śmietanowym mmmm... :D
Pierogi w sosie kurkowym, albo tagiatelle. I przez was muszę iść do lodówki.

Po ostatniej wizycie starego w lesie zrobiłam pierogi z kapusta i prawdziwkami. Takimi w kawałkach. Dzieci stwierdziły że ode mnie grzybów nie zjedzą :-) więc mam zamrożone.
 
Yyyy. Dobre!

Najbardziej zielone miejsce w Polsce - Pieniny. Grajcarek to cudny potok przy którym czas się zatrzymuje. Możesz leżeć godzinami i gapic się na kaczki. Nic się nie równa z tamtym miejscem. Wgl Orawa i Spisz też są przepiękne.
:D Ty no pamiętam, że tam byłam i piłam z moim byłym alkoholikiem;D a to, że mi google maps wtedy wysiadało to wiesz:D ciężko być studentem...
 
Zagadka wyjaśniona w Szczawnie piłam z byłym alkoholikiem a w Szczawnicy byłam z byłym wyznającym kocią wiarę :D w liceum i też piłam. Podobno dzieci stają się przeciwieństwem rodziców. Ktoś tak rzekł, że jak rodzice są liberalni to dziecko konserwatywne i odwrotnie. Więc moje dzieci będą nudne. :(((((((((((((
 
U mnie z kasą chwilowy brak danych. W piątek znów zadzwonię na infolinię ZUS, co oni robią. Czy teraz na okres sprawdzania wstrzymują kasę, czy pracodawca nie ogarnia tej kuwety. W ogóle dzwonili do mnie wczoraj z roboty zestresowani ale i przemili. Weszłam w Pue. Dziwnie to wygląda i ja tego nie trybie wcale. No bo na umowie byłam od 02.07 - i hajsy dostałam. Sierpień 01.08-13.08 pracowałam - 14.08-31 18 dni zwolnienia opłacił płatnik. A potem nicość. Września nie ma w systemie, ani płatnik ani ZUS. Nie wiem o co kaman :D
Mam to samo na platformie ZUS PUE. Od momentu przejęcia przez ZUS pustka w składkach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry