reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawa beta hcg

ammaa3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
67
Przeraża mnie, że startuje od tak małego wyniku. Późno mi wyszedł test ciążowy, dopiero na trzeci dzień od spodziewanej miesiączki i to bladziutka. Mam regularne miesiączki a wrzesień jakiś bardzo dziwny był, wszystko opóźnione. Moje hcg:
02.10 - 4,79
07.10 - 17,40
09.10 - 51,00
11.10 - 94,60
14.10 - 211

W środę ginekolog, o ile będzie możliwe, odpuszczam betę HCG, jest to stresujące bo moje wyniki różnią się od innych. Nie mam żadnych plamień. Biorę luteinę, witaminy. Mam nadzieję, że będzie coś z tego, staramy się z partnerem o dziecko od jakiegoś czasu. Przeszłam bakterię, która poblokowała mi jajowody dlatego to zajście w ciążę, to dla mnie taki mały cud bo już się szykowałam na laparoskopię. Co uważacie? Oczywiście mam obawy co do poronienia, ciąży pozamacicznej chociaż w tamtym tygodniu miałam piękne miejsce dla zarodka w macicy.
 
reklama
Przeraża mnie, że startuje od tak małego wyniku. Późno mi wyszedł test ciążowy, dopiero na trzeci dzień od spodziewanej miesiączki i to bladziutka. Mam regularne miesiączki a wrzesień jakiś bardzo dziwny był, wszystko opóźnione. Moje hcg:
02.10 - 4,79
07.10 - 17,40
09.10 - 51,00
11.10 - 94,60
14.10 - 211

W środę ginekolog, o ile będzie możliwe, odpuszczam betę HCG, jest to stresujące bo moje wyniki różnią się od innych. Nie mam żadnych plamień. Biorę luteinę, witaminy. Mam nadzieję, że będzie coś z tego, staramy się z partnerem o dziecko od jakiegoś czasu. Przeszłam bakterię, która poblokowała mi jajowody dlatego to zajście w ciążę, to dla mnie taki mały cud bo już się szykowałam na laparoskopię. Co uważacie? Oczywiście mam obawy co do poronienia, ciąży pozamacicznej chociaż w tamtym tygodniu miałam piękne miejsce dla zarodka w macicy.
Bardzo ładny przyrost. Gratulacje [emoji846]
 
Bardzo ładny przyrost. Gratulacje [emoji846]
Dziękuję za szybką odpowiedź. Ten ostatni przyrost ma 72% a podobno według normy po 3 dobach powinno być min. 114%. Boję się jeszcze cieszyć szczerze mówiąc bo przyrost jest ale nie szczególnie w normach. ;)
 
Dziękuję za szybką odpowiedź. Ten ostatni przyrost ma 72% a podobno według normy po 3 dobach powinno być min. 114%. Boję się jeszcze cieszyć szczerze mówiąc bo przyrost jest ale nie szczególnie w normach. ;)
Jesteś zabezpieczona lekami, będzie wszystko dobrze. Masz już umówiona wizytę?
 
Jesteś zabezpieczona lekami, będzie wszystko dobrze. Masz już umówiona wizytę?
Tak, w środę. Ostatnio miałam wizytę lekarza, gdy moja beta wynosiła 51 i nie ukrywam, że podczas tej wizyty lekarz mnie trochę postraszył dlatego zwyczajnie zaczynam się bać, że może pozamaciczna, że za wolno, że nie widać na USG ani kropeczki. :eek:
 
Przeraża mnie, że startuje od tak małego wyniku. Późno mi wyszedł test ciążowy, dopiero na trzeci dzień od spodziewanej miesiączki i to bladziutka. Mam regularne miesiączki a wrzesień jakiś bardzo dziwny był, wszystko opóźnione. Moje hcg:
02.10 - 4,79
07.10 - 17,40
09.10 - 51,00
11.10 - 94,60
14.10 - 211

W środę ginekolog, o ile będzie możliwe, odpuszczam betę HCG, jest to stresujące bo moje wyniki różnią się od innych. Nie mam żadnych plamień. Biorę luteinę, witaminy. Mam nadzieję, że będzie coś z tego, staramy się z partnerem o dziecko od jakiegoś czasu. Przeszłam bakterię, która poblokowała mi jajowody dlatego to zajście w ciążę, to dla mnie taki mały cud bo już się szykowałam na laparoskopię. Co uważacie? Oczywiście mam obawy co do poronienia, ciąży pozamacicznej chociaż w tamtym tygodniu miałam piękne miejsce dla zarodka w macicy.
Ja bym się beta nie przyjmowała, to tylko stres niepotrzebny
 
Usg z 4 października
usg.jpg
 
reklama
Do góry