reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Witam wszystkie mamy! Jutro zaczynam 33 tydz, wczoraj miałem usg i mały ma tylko 1425 , to bardzo malutko, czy jest tu mama której dzidzia ma podobną wagę w tym tyg? Usg miałam robione w szpitalu i Pani doktor pow że jest malutki i moja gin ma kontrolować czy dziecko dobrze rośnie, martwie sie bo noe widziałam na forach żeby któraś mama pisała o tak małej wadze swojego maleństwa. Urodziłam Syna koniec 33 tyg z wagą 1960 to sporo różnica. Pozdrawiam Was serdecznie.
Sonia, a jak teraz waga dzieciątka ? Skończyła trochę od poprzedniej wizyty ? Masz już jakieś początkowe objawy zbliżającego się porodu ?:)
 
reklama
Czy jakieś oznaki zbliżającego się porodu są ?:)
W czwartek miałam lekarza, szyjka długa ale już miękka na razie większych oznak nie czuję, oprócz już bolesnych ruchów młodego, mało miejsca już ma i jak się rozcoąga to widzę przez skórę np. stópkę ja mam wskazanie do CC i prawdopodobnie w poniedziałek poznam termin dokładnie. A jak u Was? Odczuwacie już skurcze?
 
Sonia, a jak teraz waga dzieciątka ? Skończyła trochę od poprzedniej wizyty ? Masz już jakieś początkowe objawy zbliżającego się porodu ?:)
U mnie pod koniec pierwszej ciąży dzidzia przestała przybierać na wadze, wtedy zeby mnie nie denerwować nic nie mowili, ale miałam cięcie wcześniej. Poźniej się dowiedziałam ze po prostu przez łożysko już nie przechodziły właściwe substancje odżywcze. Młody urodził się w 38 tc ważył 2800, ale zdrowy i szybko nadrobił niedowagęwięc głowa do góry i częsta kontrola u lekarza. Powodzenia!
 
W czwartek miałam lekarza, szyjka długa ale już miękka na razie większych oznak nie czuję, oprócz już bolesnych ruchów młodego, mało miejsca już ma i jak się rozcoąga to widzę przez skórę np. stópkę ja mam wskazanie do CC i prawdopodobnie w poniedziałek poznam termin dokładnie. A jak u Was? Odczuwacie już skurcze?
O jak słodko, moja niestety aż taka nie jest rozciagliwa i nie widziałam pojedynczych części ciałka. Czuje tylko plecy i jej główkę, i czasem chyba łokcia :) u mnie póki co żadnych skurczy, wczoraj chyba zaczął odpadac mi czop ale to nie jestem pewna :) . Na dzień dzisiejszy u mnie też się szykuje CC bo malutka się nie obrocila, ale liczę jeszcze, że to zrobi.
 
Sonia, a jak teraz waga dzieciątka ? Skończyła trochę od poprzedniej wizyty ? Masz już jakieś początkowe objawy zbliżającego się porodu ?:)
Hej:) Mam wizyty teraz co tydzień, żeby kontrolować Synka, niestety mam cukrzyce ciążowa ale na szczęście obchodzi sie bez insuliny. Tydzień temu na wizycie (35+5) mały miał 2415 więc jest lepiej, Pani doktor pow ze jest malutki ale nie mam sie martwić, teraz w środę znówu wizyta na ktg i sprawdzanie przepływu . Synek od paru tyg jest bardzo, bardzo nisko, ciężko mierzyć mu główkę. Doktor dziwi się że ja jeszcze nie urodziłam:) dodam że mieszkam w De.
 
Hej:) Mam wizyty teraz co tydzień, żeby kontrolować Synka, niestety mam cukrzyce ciążowa ale na szczęście obchodzi sie bez insuliny. Tydzień temu na wizycie (35+5) mały miał 2415 więc jest lepiej, Pani doktor pow ze jest malutki ale nie mam sie martwić, teraz w środę znówu wizyta na ktg i sprawdzanie przepływu . Synek od paru tyg jest bardzo, bardzo nisko, ciężko mierzyć mu główkę. Doktor dziwi się że ja jeszcze nie urodziłam:) dodam że mieszkam w De.
Ja teraz mam 37 tydzień, a w 36 Mała miała 2560. Dzisiaj miałam wizytę już cotygodniową i rozwarcie 2cm, mała główka dalej do góry.
 
Ja teraz mam 37 tydzień, a w 36 Mała miała 2560. Dzisiaj miałam wizytę już cotygodniową i rozwarcie 2cm, mała główka dalej do góry.
Dzisiaj jak byłam w toalecie to miałam troszkę krwi na papierze, ale bardzo malutko, zobaczymy co będzie później, jutro mam wizyte u lekarza. Teraz też jestem w 37tyg, termin mam na 22 listopad. A Ty ?
 
reklama
Do góry