reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Ktora z Was zalozyla spirale ? Powiedzcie czy to bardzo bolalo, ile trwa ? Ja po porodzie mam okropny stach przed bolem, nawet przy badaniu ginekologicznym zaciskam zęby :/ i dalej jak moge isc to jestem z nia sama i czas ucieka.

Moja mala tez miala takie fazy, ze nie chciala nic jesc. Dziala kubek doida, pochlania 120kaszki w 4 minuty. A jak jest totalnie kryzys na mleko, zaczynam strzykawka i szybko podmieniam na butle. Wtedy zaczyna ciagnac.
 
Ktora z Was zalozyla spirale ? Powiedzcie czy to bardzo bolalo, ile trwa ? Ja po porodzie mam okropny stach przed bolem, nawet przy badaniu ginekologicznym zaciskam zęby :/ i dalej jak moge isc to jestem z nia sama i czas ucieka.

Moja mala tez miala takie fazy, ze nie chciala nic jesc. Dziala kubek doida, pochlania 120kaszki w 4 minuty. A jak jest totalnie kryzys na mleko, zaczynam strzykawka i szybko podmieniam na butle. Wtedy zaczyna ciagnac.
Kyleena od września. Nic nie bolało zakładanie a spodziewałam się nie wiadomo jakich doznań:) Lekarz też mnie ciutkę straszył że nie rodziłam naturalnie, szyjka nienaruszona więc może być trudniej ale nie to nie było nawet nieprzyjemne nie mówiąc o bólu.
 
Ja mam wielkie tylozgiecie. Pokazala mi narzedzie ktorym bedzie musiała podciagnac macice. Mowila,ze będzie bolalo i przed mam lyknac lek przeciwbolowy, ktory na mnie dziala. Az sje poce na sama mysl.
 
Ja mam wielkie tylozgiecie. Pokazala mi narzedzie ktorym bedzie musiała podciagnac macice. Mowila,ze będzie bolalo i przed mam lyknac lek przeciwbolowy, ktory na mnie dziala. Az sje poce na sama mysl.
Ja tez mam upiorne tyłozgięcie, a nie bolało. A nie mogła by ci dać jakichś leków na wyluzowanie. Jak miałam robioną drożność to coś mi dali jakąś tabletkę tylko nie pamiętam nazwy może takie coś by Ci pomogło
 
reklama
Bylam u 3. Jedna chciala zalozyc 6 tygodni po cc, nawet bez miesiaczki, ( ona prowadzila moja ciaze) i nie chcialam nawet juz do niej isc . drugi stwierdzil, ze mowy nie ma, takie tylozgiecie plus blizna slaba, ze moze sie przebic do brzucha (nie znal sie, ale przynajmniej powiedzial, ze nie zrobi uffff) A 3 , ze zalozy, bo to sie podciaga i najpierw wprowadza rurke sprawdzajac czy przejdzie bez ryzyka. Ja nie wiem co mam robic, dlatego tak dlugo jeszcze tego nie mam. Nie daje znieczulenia ani nic, mam sama zazyc. Boje sie.

@rilla38 mialas podciagana macice do zalozenia ? Jak z miesiaczkami. Ja bede miala levosert
 
Do góry