reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja zas czuje ciagle pragnienie :/
Wiem ze sie chce pic przy cukrzycy, mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.
Ale bylam dzis w klinice i asystentka gine badala mocz i bylo okej.
Mnie też suszy. Wydaje mi się, że to teraz przez ochładzające się suche powietrze. Cukrzycy nie mam, a bym żłopała jak smok wawelski.
 
reklama
Ja niestety mam cukrzyce ciazowa (biore isuline na noc) i ciagle pije wode, suszy bardzo :) Wczesniej jakos mialam apetyt, a teraz nie bardzo, na dodatek przy cukrzycy nie moge jesc wszystkiego.

@K_89 ja moge jedynie zjesc gorzka czekolade i na inne slodycze sobie nie pozwalam w ogole nawet jesli cukry mam super w ciagu dnia :( moim jedynym grzeszkiem jedzeniowym jest pizza na ciescie kalafiorowym, cukry po dwoch kawalkach mam super :)
 
Ja niestety mam cukrzyce ciazowa (biore isuline na noc) i ciagle pije wode, suszy bardzo :) Wczesniej jakos mialam apetyt, a teraz nie bardzo, na dodatek przy cukrzycy nie moge jesc wszystkiego.
Ja jem normalnie i słodkie tez jeśli widzę ze mam dobre cukry. Po 1 godzinie miałam przekroczone o 1 a po 2 godzinach chyba o 6 jednostek jak dobrze pamietam.
@K_89 ja moge jedynie zjesc gorzka czekolade i na inne slodycze sobie nie pozwalam w ogole nawet jesli cukry mam super w ciagu dnia :( moim jedynym grzeszkiem jedzeniowym jest pizza na ciescie kalafiorowym, cukry po dwoch kawalkach mam super :)
 
Jak zabijacie czas podczas bezsennych nocy? Ja przerobilam juz czytanie ksiazek, sutasz, beading a ostatnio nauczylam sie szydelkowania - z netu.
Wlasnie skonczylam buciki.
Macie nowa inspiracje na hobby?


2019_11_08_02_36_38.png
 
Też już nie śpię od godziny... kręcę się z boku na bok teraz poszedł telefon w ruch. Budzik mam ustawiony za godzinę, wiem ze już nie zasnę.
 
Ja zas czuje ciagle pragnienie :/
Wiem ze sie chce pic przy cukrzycy, mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.
Ale bylam dzis w klinice i asystentka gine badala mocz i bylo okej.

Lekarz mi tłumaczył, że z tym piciem w tym okresie ciąży tak jest. Ja też teraz piję co chwilę. Mówił, żeby pić jak najwiecej, bo większość z nas ściąga teraz dziecko, że np. zaparcia są głównie przez zbyt małą podaż wody w organizmie, że powinniśmy wypijać o wiele więcej ze względu na suche powietrze i nie powstrzymywać picia, żeby nie chodzić co chwilę do toalety, bo organizm i tak ściągnie z nas mocz nawet jak nie będziemy nic pić i będzie jeszcze gorzej.
 
reklama
W bezsenne noce porządkuję zdjęcia. Mam takie zaległości że zajęcia starczy do końca ciąży albo i dłużej bo zdjęć tylko dochodzi i dochodzi. Dawniej robiłam albumy na bieżąco,ale jak urodziła się młodsza córcia, czyli 10 lat temu :) to niestety to po albumach. A lubię mieć jednak zdjęcia na papierze.
 
Do góry