reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

Heeej :) jestem nowa! Dziś znalazłam forum.. Po 7 latach i nastawieniu, że w kwietniu czeka nas poradnia leczenia niepłodności - we wrześniu przeżyliśmy szok kiedy zrobiony " z głupoty" test pokazał II kreski.. Bo przecież miała być @.. Czasami nie było jej po 2 miesiące. No i w kwietniu zamiast leczenia mamy termin porodu - 27.04 :)
Do tego komunia naszej córki także będę się modliła żeby być na jej komuni która jest 19.04 ..
Podejrzewam, że ciąża wypaliła po wycięciu połowy tarczycy razem z guzem wielkości 4,2cm.
Pozdrawiam ❤
Gratulacje ❤️
 
reklama
Hej Mamusie. Witam wszystkich, również mam termin na kwiecień. Ale nam się trafił super czas na poród, co? Mam w domu 3 latkę, więc lenie się jak młoda jest w przedszkolu Jak samopoczucie? U mnie wciąż różnie ale ciaza zupełnie bez porównania z pierwsza.. Dużo łatwiej i spokojniej. Dziwnie teraz po usg mi wyszło. Z OM mam termin na 14.04 A usg pokazało że dziecko jest większe i termin wyznaczylo na 7.04...Duża rozbieżność. Może to tylko taki chwilowy skok?
 
@nellka89 witaj :)
@Tinka01 witaj :) też uważam, że termin mamy super :cool2:
Jak samopoczucie?
oj u mnie już rewelacja! 1 trymestr dał mi tak popalić, że płakałam wieczorami z bezsilności.
Wymioty rano i wieczorem, ból żołądka, zgaga, migreny.. od ok 13 tygodnia jak ręką odjął :-) :)
zgaga mnie jeszcze czasem wieczorem męczy ale to już do przeżycia. odkąd jestem na L4 i nie stresuje się z powodu pracy ustąpił też ból głowy. Nadal nie mogę się przekonać do wypicia kawy ( a wcześniej nie mogłam bez niej żyć ) :p
A jak u was? jakieś zmiany?
 
Hej Mamusie. Witam wszystkich, również mam termin na kwiecień. Ale nam się trafił super czas na poród, co? Mam w domu 3 latkę, więc lenie się jak młoda jest w przedszkolu Jak samopoczucie? U mnie wciąż różnie ale ciaza zupełnie bez porównania z pierwsza.. Dużo łatwiej i spokojniej. Dziwnie teraz po usg mi wyszło. Z OM mam termin na 14.04 A usg pokazało że dziecko jest większe i termin wyznaczylo na 7.04...Duża rozbieżność. Może to tylko taki chwilowy skok?
bierze się termin z om chyba ze na usg prenatalnym wyszlo ze dziecko wieksze niz 3 dni :)
 
U mnie niby 18 tc (17+2) ale różnie się czuje. Napina mnie co jakiś czas. Ale wolę to niż to co było z córką.. U mnie raczej będzie cesarka to mam nadzieję że już w kwietniu A nie na koniec marca...No i na ostatnim usg, gdzie myslalam że Gin nic nie powie był zaskok...Ale powiedziała tak- nie powinnam Pani mówić pewnie, więc niech pani zachowa to sobie dla siebie i meza ale to raczej będzie chlopczyk. Jakos tak chyba trudno mi było przyjąć do wiadomości te nowości hehe...Na razie mówię tylko Wam, rodzinie twardo ściemniam, że nie było widać nic...:D
 
@nellka89 witaj :)
@Tinka01 witaj :) też uważam, że termin mamy super :cool2:
oj u mnie już rewelacja! 1 trymestr dał mi tak popalić, że płakałam wieczorami z bezsilności.
Wymioty rano i wieczorem, ból żołądka, zgaga, migreny.. od ok 13 tygodnia jak ręką odjął :-) :)
zgaga mnie jeszcze czasem wieczorem męczy ale to już do przeżycia. odkąd jestem na L4 i nie stresuje się z powodu pracy ustąpił też ból głowy. Nadal nie mogę się przekonać do wypicia kawy ( a wcześniej nie mogłam bez niej żyć ) :p
A jak u was? jakieś zmiany?
Ta ciąża jak i moja pierwsza przeszły praktycznie bez większych objawów. Trochę mnie mdliło.. Przy pierwszej miałam tylko jeden jedyny raz zawrót głowy .. Także oprócz bólu podbrzusza czuję się świetnie. Jedynie więcej płaczę . Pozdrawiam
 
@nellka89 Też często nie mogę w to uwierzyć. Super ze wasza walka w koncu dala taki supe3 efekt.
Ehhh u nas dziś ciężki dzień. Mam placz na zakręcie i kosę z teściowa.. Od wczoraj uczucie, że chce mi się wymiotować ale póki co cisza...bleee 😛 Znacie już płeć swoich maluszków? U mnie może we wtorek się potwierdzi. Mam wrazenie ze panuje boom na chłopców. Wszyscy dookoła mają chłopców w brzuchu :)
 
reklama
Do góry