reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Podobno niektore dzieci nie lubia smoczkow.
Po cichu licze ze tak bedzie z moim. 😜
Czym juz szokuje meza i tesciowa - bo jak to???

Mój nie używał smoczka- krztusił się i jeszcze bardziej płakał. To prawda że jeśli chce się karmić piersią to lepiej nie dawać noworodkowi smoczka.
 
Podobno niektore dzieci nie lubia smoczkow.
Po cichu licze ze tak bedzie z moim. 😜
Czym juz szokuje meza i tesciowa - bo jak to???
No właśnie ja też tak słyszałam, ze nie każde chcę smoka, a po co na siłę. Jak bedzie cycku to bedzie spać lepiej. Ja to sie boje tych kolek mam nadzieje ze nie bedzie ich miał w ogole mam nadzieje ze bedzie spokojny, chciałabym zeby był.
 
Hej dziewczyny. Mam takie pytanko czy kupujecie pierwszego smoczka 0-3 dla dzieciątka?
Ja mam smoczek 0-6m-cy z tego co pamietam (a moze 0-3?), byl w zestawie chyba z butelkami (szklane avent) i jeszcze jakis nawet nie wiem jaka marka z rozowego pudełka od mojej gine . Tez dla noworodka.
U mnie dzieci nie mialy dlugo smoczka, gdzies do 10 m-ca zycia.
 
No właśnie ja też tak słyszałam, ze nie każde chcę smoka, a po co na siłę. Jak bedzie cycku to bedzie spać lepiej. Ja to sie boje tych kolek mam nadzieje ze nie bedzie ich miał w ogole mam nadzieje ze bedzie spokojny, chciałabym zeby był.
Kazda z nas by chciala :)
O kolkach czytalam, ze przy karmieniu piersia trzeba kontrolowac zeby przy jedzeniu maluch powietrza nie lapal.
No i podobno dziecko lapie powietrze placzac co tez sprzyja kolkom - wiec wniosek: ma nie plakac 😀
Optymistycznie na to patrzac trzeba bedzie maluchy rozpieszczac ❤
 
reklama
Dziewczyny taka tu cisza nastała...

Nie zwróciłam uwagi że dzis rano ostatni metarelax (magnez) zjadłam i już wiem że przez to będzie ciężka noc bo powinnam łyknąć tez 1 wieczorem. Zespół niespokojnych nóg i prawdopodobnie skurcze łydek nie pozwolą mi jako tako przetrwać tej nocy... oj ciężko będzie 😥
 
Do góry