reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Rodziłam w 2016 w Katowicach na Ligocie w Szpitalu Klinicznym. Wówczas oddział był przed remontem i jak to szpital nic specjalnego. Na szczęście trafiłam do sali z WC. Położne takie sobie, niezbyt miłe. Rodziłam 2 miesiące przed terminem przez cc. Wszystko poszło dobrze, choć uważam, że lekarze zbyt małą wagę przywiązywali do karty ciąży i innych dokumentów oraz zaleceń lekarza prowadzącego. Opieka nad wcześniakiem na dobrym poziomie. Niestety brak doradcy laktacyjnego, laktatorów, foteli do karmienia, a przy dziecku, które długo leży w szpitalu bardzo tego brakowało. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej. Ktoś leżał w ostatnim czasie?
 
reklama
Nie wiem czy był już tu taki temat, ale czy rodziła któraś z obecnych mam w szpitalu prywatnym przy Łubinowej? Jak to tam wygląda, warto?
 
Heej. Jestem w trakcie przeprowadzki do Katowic i szukam dobrego lekarza na terenie Śląska od przypadków trudnych(łożysko przodujące, 24 tydzień). Czy możecie mi polecić kogoś godnego zaufania?
 
Heej. Jestem w trakcie przeprowadzki do Katowic i szukam dobrego lekarza na terenie Śląska od przypadków trudnych(łożysko przodujące, 24 tydzień). Czy możecie mi polecić kogoś godnego zaufania?
Ja chodziłam do Jakuba Staniczka, co prawda z innym problemem ale ciążę prowadzi perfekcyjnie [emoji846] każde usg dokładne jak prenatalne. Kolejna ciąża tylko u niego
 
Czy któraś z mam może sie wypowiedzieć odnośnie szpitali w Katowicach? Termin mam na marzec i zastanawiam się nad Raciborska, Łubinową, Bonifratów i nowym oddziałem GCZD. Chodzi mi o aktualne info, wiadomo że tak jak było w danym szpitalu kilka lat temu, niekoniecznie jest obecnie.
 
Czy któraś z mam może sie wypowiedzieć odnośnie szpitali w Katowicach? Termin mam na marzec i zastanawiam się nad Raciborska, Łubinową, Bonifratów i nowym oddziałem GCZD. Chodzi mi o aktualne info, wiadomo że tak jak było w danym szpitalu kilka lat temu, niekoniecznie jest obecnie.
Polecam Szpital przy Raciborskiej, super opieka i lekarze
 
Czy któraś z mam może sie wypowiedzieć odnośnie szpitali w Katowicach? Termin mam na marzec i zastanawiam się nad Raciborska, Łubinową, Bonifratów i nowym oddziałem GCZD. Chodzi mi o aktualne info, wiadomo że tak jak było w danym szpitalu kilka lat temu, niekoniecznie jest obecnie.
Rodzilam w czerwcu u bonifratrów. Jestem bardzo zadowolona, porodowka super nowoczesna. Położne na ginekologii i na noworodkach wspaniałe. Zawsze można było na nie liczyć, przychodziły w nocy pytały o to jak się czuje. Panie z noworodków też bardzo pomocne, od razu po porodzie pomogły mi przystawic syna do piersi, później jeszcze kilka razy same z siebie przychodziły zapytać jak mi idzie, ewentualnie pomoc. O nic nie trzeba było się prosić. Jeśli jeszcze raz będę miała wybierać szpital to tylko ten.
 
reklama
Czy któraś z mam może sie wypowiedzieć odnośnie szpitali w Katowicach? Termin mam na marzec i zastanawiam się nad Raciborska, Łubinową, Bonifratów i nowym oddziałem GCZD. Chodzi mi o aktualne info, wiadomo że tak jak było w danym szpitalu kilka lat temu, niekoniecznie jest obecnie.
Lubinowa super jeśli nie będzie komplikacji
Raciborska trochę PRL ale jeśli nie masz dużych wymagać ok
Bonifratów najlepszy moim zdaniem
 
Do góry