reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi sie zdazalo, ale na troche wczesniejszym etapie, ok 12tc. Moja gin mowila, ze po prostu wszytsko rosnie i zeby sie nie martwic.
Kiedy masz wizyte?
Wizytę mam w czwartek, ja wcześniej nie miałam praktycznie żadnych bóli, właśnie do dzisiaj, i też w sumie bólem bym tego nie nazwała, bardziej kłuciem czy też kolką taka lekką, napisałam też SMS do lekarza zobaczę co odpisze
 
reklama
Ja miałam coś takiego w 14-15 tygodniu, nawet w nocy nie spałam. Pamiętam, że pojechaliśmy poinformować moich rodziców o ciąży, w sobotę daliśmy im znać a w nocy mnie taka niby kolka złapała i byłam przerażona. U mnie to było w prawym boku na dole, blisko pachwiny.
Poszłam z tym do położnej i powiedziała mi, że wszystko jest ok, że tak czasem bolą rozciągające się więzadła. Ale wysłała mnie też na usg, więc kontrolnie nie zaszkodzi.
Odpisał mi lekarz żeby nospe brać 2 x dziennie, w czwartek mam wizytę to myślę że poczekam, chyba że ból się nasili to na pewno pojadę wcześniej. Dzięki za pomoc ☺️
 
Baby no kozwa szok. 667 beta:) my chyba wpadli. Jutro muszę ogarnąć wizyte jakas u gina i niech mi leki przepisuje ale niech tez sprawdzi czy wszystko jest ok bo ja mam tylko jeden jajowod częściowo drozny.
No nie eeeee hi hi hi
Czekam na dalsze wieści.
A heparyna ,akard ? Mialas zalecane bo ?
Kurde chyba bym cały zestaw z 1 ciąży wzięła....
 
Ostatnia edycja:
No nie eeeee hi hi hi
Czekam na dalsze wieści.
A heparyna ,akard ? Mialas zalecane bo ?
Kurde chyba bym cały zestaw z 1 ciąży wzięła....
Wzielam acard, jutro rano heparyne. Bylam na izbie sprawdzic czy wszystko ok ale jest za wcześnie i nic nie widac ale poprosilam o recepte na dupka. Wezme 2-1-2 i mam jeszcze utrogesan. Musze tylko kuknac ile mam tabletek a w piątek msm zrobic usg
 
Powiem Ci ze ja miałam sn i cc ...i nie wiem co gorsze. ... a przede mną kolejny poród :o boję się jak cho... Ale biorąc pod uwagę że odstęp między cc a kolejnym porodem jestem zmuszona chyba do cc. Tylko mam nadzieję ze tym razem wezmą mnie " na zimno" tzn nie czekając na skurcze bo to podwójna męka. Ogólnie szybciej doszłam do siebie po sn i brzuch ładniej zniknął bo po cc przez dobre pół roku wygladałamjak w ciąży. Jedno jest pewne ... nie da się bez bólu, Ale my kkobiety silne jesteśmy i damy radę. Uważam że cc jest bezpieczniejsze dla dziecka , nie musi się męczyć i przycisnąć , wiem ze niby to wpływa pozytywnie na jego układ nerwowy ale ja jakoś w to nie wierzę. Pierwszy syn wrzeszczał ciągle a drugi wyjety na śpiocha spał grzecznie aż budzilam go na jedzenie .
To jest trudna decyzja ale wszystko jest sprawa indywidualna , jedna urodzi przez parę godz i później nic nie będzie brać a dla kogoś innego lepsza jest cc...
dla mnie jeszcze nic nie wymyślili :p
Haha dla mnie tez. Dla mnie to suwak na brzuchu :D
 
reklama
Do góry