reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
W terminie szczepień wychodziła wysypka i były odwołane ... teraz już sama mam mieszane uczucia i narazie czekam aż się uspokoi. U mnie uczula nawet jabłko.
Doskonale Cię rozumiem, bo u nas Młody ma już 5,5 miesiąca, a ja ciągle nie wiem dokładnie, co go już uczula... czasami mam wrażenie, że wszystko...
 
Doskonale Cię rozumiem, bo u nas Młody ma już 5,5 miesiąca, a ja ciągle nie wiem dokładnie, co go już uczula... czasami mam wrażenie, że wszystko...
Wiesz ja ogólnie nie jestem przeciwna szczepieniom. Tylko w tym wypadku mam już sama mętlik w głowę i muszę się doradzić jakiegoś dobrego specjalisty. A z tym uczuleniem tez mam wrażenie ze uczula ja dosłownie wszystko.
 
Cześć Wam :)
Moja Milusia ma 5 miesięcy i tydzień. Waży już 7,2kg. Ładnie się rozwija. Obroty wychodzą różnie. Bez pomocy sama na razie nie przekręci się, ale widzę postępy z dnia na dzień, także myślę, że niedługo mnie zaskoczy i sama będzie się turlać :) Za to mocno trzyma główkę i wyrywa się tak jakby do siadania.
Ząbków brak, ale śliny całe pokłady :D
Moja malutka jest od początku na mm. Od jakiegoś czasu zasypia 21-22 i budzi się 6-7 :) Także nieprzespane noce poszły póki co w zapomnienie ;)
A z rozszerzaniem diety czekacie do skończenia pół roku czy wcześniej zaczęłyście/zaczniecie?
 
Cześć Wam :)
Moja Milusia ma 5 miesięcy i tydzień. Waży już 7,2kg. Ładnie się rozwija. Obroty wychodzą różnie. Bez pomocy sama na razie nie przekręci się, ale widzę postępy z dnia na dzień, także myślę, że niedługo mnie zaskoczy i sama będzie się turlać :) Za to mocno trzyma główkę i wyrywa się tak jakby do siadania.
Ząbków brak, ale śliny całe pokłady :D
Moja malutka jest od początku na mm. Od jakiegoś czasu zasypia 21-22 i budzi się 6-7 :) Także nieprzespane noce poszły póki co w zapomnienie ;)
A z rozszerzaniem diety czekacie do skończenia pół roku czy wcześniej zaczęłyście/zaczniecie?
Super zazdroszczę tych przespanych nocy bardzo :)
 
Cześć Wam :)
Moja Milusia ma 5 miesięcy i tydzień. Waży już 7,2kg. Ładnie się rozwija. Obroty wychodzą różnie. Bez pomocy sama na razie nie przekręci się, ale widzę postępy z dnia na dzień, także myślę, że niedługo mnie zaskoczy i sama będzie się turlać :) Za to mocno trzyma główkę i wyrywa się tak jakby do siadania.
Ząbków brak, ale śliny całe pokłady :D
Moja malutka jest od początku na mm. Od jakiegoś czasu zasypia 21-22 i budzi się 6-7 :) Także nieprzespane noce poszły póki co w zapomnienie ;)
A z rozszerzaniem diety czekacie do skończenia pół roku czy wcześniej zaczęłyście/zaczniecie?

Widzę, że u was tak samo jak u nas z tymi przewrotami i wyrywaniem się do siadania ;)

Moja w sobotę skonczyla 5msc, a wczoraj podaliśmy odrobinę marchewki.. chyba jej nie przypasowala bo był grymas 😅 wg lekarza codzienie mamy dawac (tylko) do spróbowania marchewkę, jabłko, ziemniaka, dynie itp
 
Doskonale Cię rozumiem, bo u nas Młody ma już 5,5 miesiąca, a ja ciągle nie wiem dokładnie, co go już uczula... czasami mam wrażenie, że wszystko...
A mam pytanie jakie mleko mm dajesz ? U mnie cały czas na piersi ale moja dieta jest bardzo rygorystyczna. Niby się przyzwyczaiłam noo ale po 7 mies może coś bym zaczęła dokarmiać .
 
A mam pytanie jakie mleko mm dajesz ? U mnie cały czas na piersi ale moja dieta jest bardzo rygorystyczna. Niby się przyzwyczaiłam noo ale po 7 mies może coś bym zaczęła dokarmiać .
Ja tylko KP... mój jadłospis też jest mocno ograniczony, ale na KP mi bardzo zależy, więc daje radę.
Na jajka też macie alergię?
Zastanawiam się co to będzie jak zacznę rozszerzać dietę... bo nie wiem czasem, czy na marchew też nie ma Młody alergii 🙈
 
reklama
Cześć Wam :)
Moja Milusia ma 5 miesięcy i tydzień. Waży już 7,2kg. Ładnie się rozwija. Obroty wychodzą różnie. Bez pomocy sama na razie nie przekręci się, ale widzę postępy z dnia na dzień, także myślę, że niedługo mnie zaskoczy i sama będzie się turlać :) Za to mocno trzyma główkę i wyrywa się tak jakby do siadania.
Ząbków brak, ale śliny całe pokłady :D
Moja malutka jest od początku na mm. Od jakiegoś czasu zasypia 21-22 i budzi się 6-7 :) Także nieprzespane noce poszły póki co w zapomnienie ;)
A z rozszerzaniem diety czekacie do skończenia pół roku czy wcześniej zaczęłyście/zaczniecie?
Ja czekam aż skończy 6 miesięcy, bo karmię piersią... Ale przy mm można podobno znacznie szybciej zacząć rozszerzać dietę ;)
Apropo...jak chcecie zaczynać, dziewczyny? Najpierw papki, później kawałki?
 
Do góry