reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Oczywiście że tak będzie!!! Już Ci pisałam że tak będzie napewno!!! [emoji4][emoji173]
Z ciebie jest dobry czarodziej każda co się zakręci kolo ciebie zaciazona jak ty to robisz ? jakieś czary rzucasz każdej co napisalas wcinaj ogorkowa każda jest prawie w ciąży 🤔jak? ale ze ja po tylu miediacach . Ja jednak blisko ciebie się musze trzymać do samego końca bo ty mi szczęście przynosisz
 
reklama
Mój wrócił z pracy, śpi. Jeszcze ma stan podgoraczkowy. A ja leżę przed tv i okropnie mnie nadal muli, bleee... chyba muszę podjechać do pracy po PITa Ale nie wiem czy tam nie zwymiotuje na nich! [emoji4][emoji23][emoji23]
Ja dzisiaj na wizycie u endo modlilam sie, zeby nie wymiotować. Weszłam do niego i zapomniałam ze sprawdza tarczyce, wiec maca po szyi. W myslach miałam tylko "panie, pan mnie pusci bo zaraz obrzygam". Ale sie udalo bez wpadki. W ogole byłam jak zombie. Wizyta na 9 a ja do 5 rano nad muszla siedzialam i wymiotowalam. Padlam w koncu ze zmęczenia. Obudziłam się A tu dalej to samo. Od 3 dni jem tylko wafle ryzowe. Nic więcej. Nie pomaga nic na mdłości. Ani imbir, ani woda z cytryną, ani cola, ani te tabletki z apteki. Narzekalam tydzień temu, ze mam mdłości? Nie wiedzialam co mówię xD
 
Ja dzisiaj na wizycie u endo modlilam sie, zeby nie wymiotować. Weszłam do niego i zapomniałam ze sprawdza tarczyce, wiec maca po szyi. W myslach miałam tylko "panie, pan mnie pusci bo zaraz obrzygam". Ale sie udalo bez wpadki. W ogole byłam jak zombie. Wizyta na 9 a ja do 5 rano nad muszla siedzialam i wymiotowalam. Padlam w koncu ze zmęczenia. Obudziłam się A tu dalej to samo. Od 3 dni jem tylko wafle ryzowe. Nic więcej. Nie pomaga nic na mdłości. Ani imbir, ani woda z cytryną, ani cola, ani te tabletki z apteki. Narzekalam tydzień temu, ze mam mdłości? Nie wiedzialam co mówię xD
Oooo wróciłaś do nas i widać, że ciąża się rozwija jak trzeba ;)
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Dziwne Ale coś w tym jest. Na serio. Wzzystki3 po te się że mną śmiały z tej ogorkowej zaciazyly. Nie jadly A ja miałam tylko ochotę [emoji23][emoji23][emoji23] trzymaj się, trzymaj bo ja na serio jestem jakąś czarownica [emoji23][emoji23]
Z ciebie jest dobry czarodziej każda co się zakręci kolo ciebie zaciazona jak ty to robisz ? jakieś czary rzucasz każdej co napisalas wcinaj ogorkowa każda jest prawie w ciąży [emoji848]jak? ale ze ja po tylu miediacach . Ja jednak blisko ciebie się musze trzymać do samego końca bo ty mi szczęście przynosisz
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] widzisz... Ale wiesz co znaczy że są mdłości i wymioty? Tzn że dzidziuś się rozwija i rośnie [emoji173][emoji173] Ja przez dzisiejsze mdłości dopiero uwierzyłam że w ciąży jestem [emoji7][emoji173]
Ja dzisiaj na wizycie u endo modlilam sie, zeby nie wymiotować. Weszłam do niego i zapomniałam ze sprawdza tarczyce, wiec maca po szyi. W myslach miałam tylko "panie, pan mnie pusci bo zaraz obrzygam". Ale sie udalo bez wpadki. W ogole byłam jak zombie. Wizyta na 9 a ja do 5 rano nad muszla siedzialam i wymiotowalam. Padlam w koncu ze zmęczenia. Obudziłam się A tu dalej to samo. Od 3 dni jem tylko wafle ryzowe. Nic więcej. Nie pomaga nic na mdłości. Ani imbir, ani woda z cytryną, ani cola, ani te tabletki z apteki. Narzekalam tydzień temu, ze mam mdłości? Nie wiedzialam co mówię xD
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] widzisz... Ale wiesz co znaczy że są mdłości i wymioty? Tzn że dzidziuś się rozwija i rośnie [emoji173][emoji173] Ja przez dzisiejsze mdłości dopiero uwierzyłam że w ciąży jestem [emoji7][emoji173]
Mdlosci to pół biedy. Próbuj wymiotować niczym xD tylko sie dusisz, lzy lecą, slinisz sie i koniec. I zaraz powtorka. Od 3 dni chodze głodna xD
 
Halo halo powrocilam :) witam Anię :) wrocilam i sie wkurwilam. Mama narobila nalesnikow, a oni co ? Nawet ich nie zlozyli i nie jedli tylko sobie tosty zrobili... a mloda bez obiadu... pieknie kurde. A teraz sobie leza i film ogladaja. Fakt kwiatki dostalam. Ale nie zmiebia to faktu ze pojechalam i im przywiozlam a moja mama zrobila zeby nie musieli myslec co na obiad zrobic... ja prdl
 
reklama
Do góry