reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Na pewno biologicznie jest najlepszy, bo oczywiście sytuacja życiowa u studiujących osób jest jeszcze niepewna plus wiele innych rzeczy ;)
Biologiczne oczywiście ale pod każdym innym względem 99% osób jest w takim wieku na dziecko nie gotowe (emocjonalnie, psychicznie i przede wszystkim materialnie)
Chociaż sama znam ten 1% i wiem, że tak być może - moja przyjaciółka została mamą bardzo szybko (22 lata) ale pod każdym względem była na dzieci gotowa i jest dla mnie wzorem bycia mamą - chciałabym być tak dobrą mamą dla swoich dzieci jak Ona :)
 
Kochana u mnie mdłości są 24h. Także jest dramat. Jeść ni nie mogę, wszystko mi śmierdzi nie ma zapachu który by mnie przyciągnął... [emoji2356][emoji2356] Do tego cały dzień odbija mi się metalem, okropieństwo!
Witam :) dziś za mną bardzo ciężka noc. Jestem w 6 tygodniu i 6 dniu. Dziś w nocy obudziły mnie silne zawroty głowy a do tego towarzyszyły mi silne mdłości . Nigdy jeszcze nie wymiotowałam będąc w ciąży, ale troszkę się wystraszyłam w nocy bo nie mialam siły wstać z lozka . Dodam, ze rano wszystko wróciło do normy tylko czuje się bardzo osłabiona. Czy mam się czym martwić ? U mnie mdłości występują wieczorami , ale nie spodziewałam się, ze zaatakują w nocy :(
 
Kochana u mnie mdłości są 24h. Także jest dramat. Jeść ni nie mogę, wszystko mi śmierdzi nie ma zapachu który by mnie przyciągnął... [emoji2356][emoji2356] Do tego cały dzień odbija mi się metalem, okropieństwo!
U mnie w dzień jest lepiej, ale wieczorami jest gorzej 😐 wchodzę dopiero w 7 tydzień i moja ginekolog mnie ostrzegała, ze tak może być, ale mówiła żeby przy miłościach bardzo dużo pic wody, minimum 2,5 litra dziennie 🙂 ja dziś miałam pierwsza noc taka tragiczna, cały świat mi wirował dookoła obudziłam się cała mokra i niestety miałam straszne mdłości bez wymiotów 😐 ale jesteśmy silne i damy radę, kto jak nie my 😁
 
Czy tez macie problemy ze snem? Codziennie jestem bardzo zmęczona. Wieczorem zasypiam nawet koło 19/20. A potem budzę się w środku nocy i nie mogę spać..
Witaj w klubie mam to samo. O 20 padam na ryj a o 3 się budzę i dziwię z 40min mam tak od samego początku czasem się obudź 3raxy ale to ze stresu mam i zastanawiam się wtedy czy jeszcze w ciąży jestem czy nic się nie stało czy odnoszę ta ciążę uraz w głowie po stratach takiej schizy jeszcze nie miałam długo czekałam na ten moment 2lata wiec boje się bardzo aż się boje cieszyć . W poniedziałek mam wizytę co tydzień chodzę teraz żebym się uspokoiła bo chce być spokojna ale ciężko mi to wychodzi
 
Czy któraś z Was planuje robić test wolnego płodowego dna? Te NIFTY, Sanco itp?
I zapisałyście się już na prenatalne ?
 
Ja będę mieć 34 lata w czerwcu. To będzie 2 dziecko. Gdybym miała możliwość wyboru to wolałabym przed 30 rodzić. Życie weryfikuje 😉
Psychiczne czuje się zdecydowanie gorzej niż w pierwszej ciąży ale może to kwestia poprzednich doświadczeń?
A zastanawiam sie jak się miewają kolerzanki i ich brzuchy od clexanu/neoparin? Dajecie już na spokojnie rade? Brzuszki w kropki/siniaki?
Mnie to boli 😣 za każdym razem wczoraj po wbiciu zrobił mi się guz w tym miejscu wstaje rano a tam siwe w tym miejscu . Tłumacze sobie ze tak musi być i musze to przeżyć mąż jest cały zestresowany jak to robi widząc ze mnie to boli i się stresuje bardziej niż ja a ja jak widzę ze on jest zestresowany to ja się stresuje. Ogólnie nie mam odwagi sama sobie wbić nie mam na tyle odwagi żeby się wkluc
 
Krew czyli jestem.jeszcze za młodą?! [emoji848][emoji848][emoji848]
Jeśli jesteś gotowa to pewnie nie 😂
Ja w wieku do 26 lat nawet nie pomyślałam o dziecku,to były studia,imprezy,wyjazdy.czas szaleństw:-) A teraz gdy już mam męża,stabilna sytuacje i spokojna głowę jest czas idealny:-)
 
reklama
Do góry