reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

A kto zaczął temat czy ty on? Bo wiesz, u mnie Agatka sama powiedziała że chce majtki więc dojrzala do tego
 
reklama
Kochana prz3de wszystkim gratuluję. Ja już się podałem. Moja Milena nie ogarnia tematu wcale!! Do osiemnastu się odpieluchuje....... Jak są pomyślę że zaraz jedno i drugie będę przewinąć to mnie coś trafia. Do porodu zostało mi jakieś 3 tygodnie[emoji33]. Może w wakacje znowu spróbuje zdjąć jej pielucha.
Mam wrażenie że ta moja młoda jest że wszystkim na NIE. Ubrać się nie, ucierać nie, pielucha też nie... no zwariować idzie[emoji2957]
 
Asia sama chciała majtki. Kiedyś zachciało jej się kupę i powiedziała mamo przynieś nocnik. No to poszłam i przyniosłam. Kupe zrobiła wtedy na dywan ale siku załapała już pierwszego dnia i do tej pory zawsze wola siusiu, a właściwie to sama idzie do nocnika ściąga wszystko i robi siku, później nawet sama się chusteczka wyciera a kupy.... Wszystkie w majtkach. Byłam wykonczona, bo w ciąży nie mam tyle cierpliwości i ciągle pranie majtek i spodni mnie po prostu przerasta. Mnóstwo książeczek czytamy nocnikowych, tłumacze i dalej nic. Byłam nawet zasięgnąć rady psychologa to powiedziała, żeby na miesiąc jej odpuścić przypominanie i spróbować za jakiś czas. Obecnie nosi pieluchomajtki. Na szczęście siku ciągle w nocniku [emoji23]
A kto zaczął temat czy ty on? Bo wiesz, u mnie Agatka sama powiedziała że chce majtki więc dojrzala do tego
 
Dziekuje. [emoji3] Moja zazwyczaj ze mną współpracuje. Umie założyć buciki (kapcie na rzepy) spodenki i skarpetki też sama zakłada, przeważnie samodzielnie je(tylko zupy muszę jej dawać bo obowiązkowo przy bajkach i się skupia na oglądaniu a jeść sama wtedy nie chce) ale te kupy... Planuje ja we wrześniu wysłać do przedszkola, ale u nas przyjmują tylko odpieluchowane dzieci...
Kochana prz3de wszystkim gratuluję. Ja już się podałem. Moja Milena nie ogarnia tematu wcale!! Do osiemnastu się odpieluchuje....... Jak są pomyślę że zaraz jedno i drugie będę przewinąć to mnie coś trafia. Do porodu zostało mi jakieś 3 tygodnie[emoji33]. Może w wakacje znowu spróbuje zdjąć jej pielucha.
Mam wrażenie że ta moja młoda jest że wszystkim na NIE. Ubrać się nie, ucierać nie, pielucha też nie... no zwariować idzie[emoji2957]
 
Niby do naszego przedszkola też. Latem będę walczyc[emoji123][emoji123][emoji123]. Moja jeszcze nie jest taka samodzielna... A szkoda. Kocham te poranne gonitwa żeby ją ubrać i uczesać....[emoji24]. Gada za pięciu Ale bez pieluchy to mieszkanie zasikane....
 
Ja też czekam na lato, może jak będzie chodzić bez majteczek i zobaczy że kupa idzie to zacznie siadać na nocnik [emoji23]
Niby do naszego przedszkola też. Latem będę walczyc[emoji123][emoji123][emoji123]. Moja jeszcze nie jest taka samodzielna... A szkoda. Kocham te poranne gonitwa żeby ją ubrać i uczesać....[emoji24]. Gada za pięciu Ale bez pieluchy to mieszkanie zasikane....
 
Czy kupowalyscie może jakieś hulajnogi dla swoich dzieci. Jeśli tak, to czy możecie jakieś polecić? Ja myślę nad hulajnoga trójkołowa croxer arielle. Ale nie wiem czy warto.
 
Czy kupowalyscie może jakieś hulajnogi dla swoich dzieci. Jeśli tak, to czy możecie jakieś polecić? Ja myślę nad hulajnoga trójkołowa croxer arielle. Ale nie wiem czy warto.
Agatka dostała na 2. urodziny, bardzo lubi na niej jeździć, taka najzwyklejsza bo ekspertem nie jestem Link do: Juniorska hulajnoga UNICORN 77220-UN PR/FAN PINK COOLSLIDE - Internetowy Sklep Sportowy Martes Sport
Jak na jej owczesne umiejętności idealna. Nie wiem.jak będzie w tym sezonie:)
 
reklama
Fajna. Widzę, że max. Wysokość kierownicy to 64 cm. Nie jest za niska? Asia ma obecnie około 100 cm wysokości.
Oj nie wiem, Agatka jeździła na niej na jesień a ogólnie jest drobna, teraz ma max 90, a na wiosnę jeszcze nie jeździła bo czekamy aż będzie cieplej. Najlepiej jechać przymierzyć do sklepu:)
 
Do góry