reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus a wizyta u ginekologa w 20 tyg ciazy

Nie powiem ze nie wiem jak wyglada sytuacja w polsce bo wiem dobrze nawet od strony szpitala jako ze czlonek mojej rodzinie tam pracuje. Jednak w glowie sie nie miesci co ludzie robia w polsce miedzy innymi zakupy takie jakby do konca zycia sklepy wyzamykali...no paranoja
Zobaczymy co będzie jak sklepy zamknął, lepiej się troszkę zabezpieczyc
 
reklama
Żebyś się nie zdziwila
Spokojnie, jedyne co mogą zrobić i byłoby to jak najbardziej słuszne, to nie wpuszczać masy ludzi na raz, tylko powiedzmy, wahadłowo, i zrobić ograniczenia na ilość kupowanych produktów. W niektórych Rossmanach już wprowadzają ograniczenie do 3 takich samych produktów sanitarnych.
ES2JfP3XQAEGKQi.jpeg
 
Powiem tak; jeżeli chodzi o wizyty i ginekologa to jak najbardziej trzeba sie udać ponieważ chodzi o dziecko. A co do całej afery z koronawirusem jestem zdania że Polacy strasznie panikują mamy 64 przypadki na całą Polskę a nir którzy panikują jakby połowa kraju była zarażona. 😷😥 co do sklepów napewno nie zostaną zamknięte z dnia na dzień bez żadnej informacji 😑 tak na logikę każdy musi jeść. Trzy wszędzie jest temat wirusa więc chociaż tutaj nie zakładajmy tysiąca tuch samych tematów skoro są już trzy główne. Ja jestem na bieżąco z informacjami o wirusie, nie panikuje, nie boję się , zapasów jak na wojnę również nie robię bo i po co?
 
Aha i jeszcze jedno. Od 7 tygodni nie nie wiesz co z Twoim dzieciątkiem w brzuchu? To bardzo długi czas i na Twoim miejscu już DAWNO wybrałabym się do innego a nie czekała.
 
Aha i jeszcze jedno. Od 7 tygodni nie nie wiesz co z Twoim dzieciątkiem w brzuchu? To bardzo długi czas i na Twoim miejscu już DAWNO wybrałabym się do innego a nie czekała.
Wiem to bardzo długo, tyle dobrze ze że od ok 3 tygodni czuje ruchy dziecka, więc to mnie trochę uspokaja. Też bym się wcześniej wybrała ale tu gdzie mieszkam nie ma normalnych lekarzy więc musiałam czekać do takiego który przyjeżdża z Lublina
 
Nie ma żadnego w odległości 60 km ? No proszę Cię. Prywatnie by Cię przyjął jeszcze tego samego dnia którego dzwonisz. No a co do ruchów dziecka wiesz że to jest trochę słabe usprawiedliwienie? Teraz jesteś w 20 tyg. - Więc mogę się domyślać że byłaś tylko jeden/dwa razy na wizycie u ginekologa na początku ciąży,tak?
 
reklama
Nawet się nie zastanawiaj a idź na to badanie bo naprawdę to że są ruchy dziecka nie znaczy że wszystko jest okey, biorąc ppd uwagę fakt że od 7 tyg. Dziecko nie było w żaden sposób monitorowane.
 
Do góry