reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk w macicy a beta hcg ujemna

Magnat, bardzo dziękuję że opisałaś historię do końca. Jestem w podobnej sytuacji. Miałam 3 dni temu wizytę u ginekologa. Właściwie to dostałam zapalenia więc tradycyjnie poszłam po receptę. W trakcie wizyty lekarz powiedział że widzi pęcherzyk ciążowy. Moje zaskoczenie było ogromne. Kazał na następny dzień zrobić test i jeśli wyjdzie negatywny to wykupić receptę. Zrobiłam test z rana, wynik negatywny. Recepty nie wykupiłam. Boje się, poczekam do okresu. Kilka razy mówiłam mu że to nie możliwe, że uważaliśmy. Jestem w szoku. Teraz czekam na okres który ma zacząć się praktycznie w każdej chwili, czuję się nieco inaczej jak zawsze przed okresem, ale boli mnie już brzuch. Niestety jeszcze czekam. Czy któraś z was miała podobnie ? Widoczny pęcherzyk i negatywny wynik. Może lekarz pomyli ciążę z torbielem?
 
reklama
Magnat, bardzo dziękuję że opisałaś historię do końca. Jestem w podobnej sytuacji. Miałam 3 dni temu wizytę u ginekologa. Właściwie to dostałam zapalenia więc tradycyjnie poszłam po receptę. W trakcie wizyty lekarz powiedział że widzi pęcherzyk ciążowy. Moje zaskoczenie było ogromne. Kazał na następny dzień zrobić test i jeśli wyjdzie negatywny to wykupić receptę. Zrobiłam test z rana, wynik negatywny. Recepty nie wykupiłam. Boje się, poczekam do okresu. Kilka razy mówiłam mu że to nie możliwe, że uważaliśmy. Jestem w szoku. Teraz czekam na okres który ma zacząć się praktycznie w każdej chwili, czuję się nieco inaczej jak zawsze przed okresem, ale boli mnie już brzuch. Niestety jeszcze czekam. Czy któraś z was miała podobnie ? Widoczny pęcherzyk i negatywny wynik. Może lekarz pomyli ciążę z torbielem?
Skonsultuj to z innym lekarzem. Dał Ci zdjęcie z usg? Wstaw jesli możesz, dziewczyny pewnie coś poradzą. Ale szczerze, dziwna sprawa dla mnie. Widać na USG a test negatywny. Powtórz, może jakiś felerny. Ale z drugiej strony na usg widać coś jak Beta jest około 1000, każdy test wyczuje taka ilość hormonu. Dla spokojnej głowy znowu zrób test, a jak wyjdzie negatywny znowu to betę. Jeśli ona będzie tez ujemna to obstawiam pomyłkę ginekologa. Nie wiem jak się zabezpieczalscie ( podejrzewam ze prezerwatywa) bo napisałaś ze „uważaliście”, wiec no ciężko uwierzyć ze ciąża, skoro uważaliście, ale wypadki chodzą po ludziach. Ja bym ja Twoim miejscu jutro zrobiła test z porannego moczu. W poniedziałek betę i jeśli oba będą negatywne to czekać na okres i skonsultować się z innym lekarzem. Może to coś innego niż pęcherzyk ciążowy, ile już było twkich przypadkow ze ciąża ciąża a to mięśniak czy inne cholerstwo!
 
Miałam podobną sytuację. Lekarz też widział pęcherzyk, ale nie był na 100% pewien, bo nic się kupy nie trzymało (termin miesiączki i negatywny test ciążowy). Kazał zrobić betę - negatywna. Powiedział, że najprawdopodobniej przyjdzie krwawienie i po nim mam przyjść zobaczyć czy coś jest widoczne. Okres przyszedł o czasie, na następnej wizycie po okresie czyściutko i najprawdopodobniej był to jakiś skrzepik. Załączam usg tego udawanego pęcherzyka 😉
 

Załączniki

  • 707cad65-3d78-4756-9360-ff57f969fdbd.jpg
    707cad65-3d78-4756-9360-ff57f969fdbd.jpg
    65 KB · Wyświetleń: 388
Jesteśmy małżeństwem z długim stażem, zawsze był to stosunek przerywany. Myślę że gdyby nie to zapalenie to nawet nie pomyślała bym o ciąży. Teraz brzuch mnie boli, także poczekam max do wtorku. Jeśli nie dostanę okresu to w środę test i wizyta.
 
Jesteśmy małżeństwem z długim stażem, zawsze był to stosunek przerywany. Myślę że gdyby nie to zapalenie to nawet nie pomyślała bym o ciąży. Teraz brzuch mnie boli, także poczekam max do wtorku. Jeśli nie dostanę okresu to w środę test i wizyta.
No stosunek przerywany to nie antykoncepcja, mimo długiego stażu zawsze może stać się nieoczekiwane :) daj znać jak sytuacja się rozwinęła
 
Jesteśmy małżeństwem z długim stażem, zawsze był to stosunek przerywany. Myślę że gdyby nie to zapalenie to nawet nie pomyślała bym o ciąży. Teraz brzuch mnie boli, także poczekam max do wtorku. Jeśli nie dostanę okresu to w środę test i wizyta.
Zrób sobie najlepiej betę z krwi, chociaż myśląc racjonalnie sikaniec też by wyszedł pozytywny. Ja żałuję, że wtedy pochwaliłam się mężowi bo on się cieszył a później musiałam to odkręcać i czułam się jakbym to ja go w konia zrobiła
 
Zrób sobie najlepiej betę z krwi, chociaż myśląc racjonalnie sikaniec też by wyszedł pozytywny. Ja żałuję, że wtedy pochwaliłam się mężowi bo on się cieszył a później musiałam to odkręcać i czułam się jakbym to ja go w konia zrobiła
Alarm odwołany. Dostałam okres z czego bardzo się cieszę 😁. W moim przypadku ciąża jest już bardzo wysokiego ryzyka. Teraz pozostaje mi wykupić leki. Wyleczyć się i ponownie zawitała do gina z zapytaniem co to było. Także w moim przypadku pęcherzyk ciążowy, test z wynikiem negatywnym jednoznacznie potwierdziły brak ciąży. Test wykonany z rana 3 dni przed spodziewanym okresem.
 
Alarm odwołany. Dostałam okres z czego bardzo się cieszę 😁. W moim przypadku ciąża jest już bardzo wysokiego ryzyka. Teraz pozostaje mi wykupić leki. Wyleczyć się i ponownie zawitała do gina z zapytaniem co to było. Także w moim przypadku pęcherzyk ciążowy, test z wynikiem negatywnym jednoznacznie potwierdziły brak ciąży. Test wykonany z rana 3 dni przed spodziewanym okresem.
Super 👍🏻 Jeśli nie chciałaś być w ciąży to cieszę się, ze tak to się skończyło, zbadaj jeszcze raz u ginekologa co to było i najwyżej wdrożcie leczenie :) powodzenia
 
Alarm odwołany. Dostałam okres z czego bardzo się cieszę 😁. W moim przypadku ciąża jest już bardzo wysokiego ryzyka. Teraz pozostaje mi wykupić leki. Wyleczyć się i ponownie zawitała do gina z zapytaniem co to było. Także w moim przypadku pęcherzyk ciążowy, test z wynikiem negatywnym jednoznacznie potwierdziły brak ciąży. Test wykonany z rana 3 dni przed spodziewanym okresem.
Naprawdopodobniej nie dowiesz się co to było, zapewne po tym krwawieniu będzie czysto. Dodatkowo to krwawienie może być inne tak jak przy oczyszczaniu
 
reklama
Do góry