reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja 2 tygodnie na urlopie bo szkoly zamkniete a mloda w niedziele 8 lat skonczyla a ustawa nie zostala zmieniona [emoji23] jak pech to pech :D
 
reklama
Hej babeczki,
muszę wyjść poszukać pieczywa a tak mi się nie chce.
Zwierzęta mnie obsiadły [emoji4]
Nastolatki jeszcze śpią.
Trudno się dziwić skoro grali do 02.00 w nocy [emoji35][emoji36]
20200316_084718.jpeg
20200316_084730.jpeg
 
leniwe poranki u Was [emoji4] moj mlody obudził się dzisiaj o 6:30 i już nie zasnął a szkoda...
wczoraj dzieki leniwej niedzieli udało mi sie rozliczyć PIT.. dziś w planach ogarnąć dokumenty i fv.. i porzadki w ciuchach mlodego :D

mialabym już chęć przywieść mini ubranka i zrobić w nich porządek ale to musi jeszcze poczekać :)
 
Witam po sniadaniu

Mi o dziwo nawet szybko udało się dodzwonić do przychodni i w środę zaklepac wizytę u gin.bo kończy się l4 a teraz wracać do pracy w sklepie(piekarnia) nie wskazane.
W tym tyg muszę jeszcze skoczyć zrobić wreszcie badania bo w następny poniedziałek wizyta i usg 12tyd
 
leniwe poranki u Was [emoji4] moj mlody obudził się dzisiaj o 6:30 i już nie zasnął a szkoda...
wczoraj dzieki leniwej niedzieli udało mi sie rozliczyć PIT.. dziś w planach ogarnąć dokumenty i fv.. i porzadki w ciuchach mlodego :D

mialabym już chęć przywieść mini ubranka i zrobić w nich porządek ale to musi jeszcze poczekać :)
Moja o 5:30 i już nie zasnęła:(
A ja przez to strasznie wkurzona jestem. Ale tak już będzie coraz częściej bo coraz jaśniej się robi i będzie jej się wydawało że dzień się zaczyna.
 
Moja młoda ma od dobrych kilku miesięcy biologiczny budzik ustawiony na 6:30... Nieważne o której pójdzie spać. 6:30 pobudka, przytulaski i dawaj do zabawy :) dlatego ostatnio chodzę spać o 21 haha
leniwe poranki u Was [emoji4] moj mlody obudził się dzisiaj o 6:30 i już nie zasnął a szkoda...
wczoraj dzieki leniwej niedzieli udało mi sie rozliczyć PIT.. dziś w planach ogarnąć dokumenty i fv.. i porzadki w ciuchach mlodego :D

mialabym już chęć przywieść mini ubranka i zrobić w nich porządek ale to musi jeszcze poczekać :)
 
reklama
Do góry