reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Haha
IMG_20200316_124216.jpg
IMG_20200316_124116.jpg
IMG_20200316_124140.jpg
 
reklama
U nas pykło 9 miesięcy [emoji33] szok, dlaczego ten czas tak szybko leci?Zobacz załącznik 1091724Zobacz załącznik 1091727Zobacz załącznik 1091729
Sto lat dla Adusi [emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Ja dzisiaj też podziałałam w kuchni, może trochę mniej produktywnie, po prostu babka czekoladowa. :DZobacz załącznik 1091746
Ooo zjadłabym [emoji1786]
Kciuki trzymam bardzo mocno
I u nas dziś 9 msc, ale Igor niestety nadal nie siada, nauczył się pełzać i teraz doskonali tą umiejętność pokonując km w domu [emoji85]Zobacz załącznik 1091747
Wszystkiego Naj dla Igorka [emoji8][emoji8]
Pamiętaj kochana że Iguś jest dwa.miesiace mlodszy od dzieciaków urodzonych w terminie. Więc te dwa miesiące ma na nadrobienie. I nie zawsze dzieci robią wszystko wg schematów. Mój Hubert też trochę później robił wszystko niż jak go podane w normach. I wogole mi nie pełzał,więc widzisz [emoji6]
Słodziutka [emoji7][emoji7]
 
Myślę, że wazy trochę ponad 9. Dawno nie wazylismy. Ale chyba jest dluga
Moze mi sie tak wydaje. Filip ma ponad 10 a mierzy hmm w styczniu mial 79cm. Teraz nie wiem ale moze uda sie zmierzyć. Najpierw musze namierzyc zeba bo dzis znalazlam ze przebil sie nowy. Dziasla cale biale i takie spuchniete.. ale zabek nie jest kolo jedynki.. czyzby 3?? Tak nie szablonowo bardzo.
 
reklama
Moze mi sie tak wydaje. Filip ma ponad 10 a mierzy hmm w styczniu mial 79cm. Teraz nie wiem ale moze uda sie zmierzyć. Najpierw musze namierzyc zeba bo dzis znalazlam ze przebil sie nowy. Dziasla cale biale i takie spuchniete.. ale zabek nie jest kolo jedynki.. czyzby 3?? Tak nie szablonowo bardzo.
U nas 2 jedynki na dole narazie.
A z tym jedzeniem, to ten mały co jest z dnia tego co Lilka wazy 13. Bywam tam i ona go strasznie przekarmia.(boi sie czy przypadkiem nie jest głodny). Także czasem chyba trzeba odmówić jedzenia co pół godziny.
 
Do góry