reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Bardzo niefajny komentarz. Przecież dZiewczyna nie jest w sytuacji gdzie nie chce zrobić prenatalnych bo woli zrobić sztuczne rzęsy ale nie ma takiej możliwości. Po prostu.
Wez wyluzuj z tą swoją oceną. Napisalam ,że osobiście nie wyobrażam sobie tego, żeby nie zrobic tego badania i mam do tego prawo. Trzeba się było obudzic wcześniej i zapisać ,A nie na ostatnią chwilę. Ja gdybym nie miała takiej możliwości, to szukalabym w innym województwie.Więc błagam...
 
reklama
U nas jest tak mało bo leżą w izolatkach jeszcze nie zbadani. Moja siostra w jednym szpitalu pracuje i mówiła że wyniki nie przychodzą bo testy są stare...
No to jak takie braki są i oni podstawowych rzeczy do walki nie mają to kiepsko
Zdaję sobie sprawę, że pewnie rzeczywiste statystyki są znacznie gorsze niż to co czytamy/widzimy w mediach..
 
Ja myślę, że gdyby była konieczność to na prenatalne bym pojechała do innego miasta. Obawiam się jednak, że skoro tak się dzieje, to wszędzie je odwołają, bo to pewnie jakieś odgórne zalecenie mają przychodnie skoro tak masowo się zamykają.
U mnie nikt nic nie odwołuje. Wszystko prywatnie biegnie swoim torem.
 
Ja mam prenatalne 30 marca w Luxmedzie, więc mam nadzieję, że się odbędą, już odliczam dni.. Wczoraj dzwoniłam do takiej super kliniki prywatnej, żeby się umówić na drugie prenatalne za 8-10 tygodni i niestety powiedzieli, że nikogo teraz nie zapisują, nawet za dwa miesiące i mam dzwonić za dwa tygodnie.. Póki co odwołali pobieranie krwi w Luxmedzie, chyba że ma się skierowanie z adnotacją pilne, więc muszę się jeszcze wstrzymać z krzywą cukrową plus pakietem tarczycowych.. Jak za tydzień będzie nadal tak samo, to pójdę do prywatnego laboratorium 🤷
 
Wiecie co, ja robię sobie time out. Może jestem staroświecka czy dziwna czy emocjonalna, ale nie wyobrażam sobie pisać kobietom w ciąży pewnych rzeczy. Także życzę wam dużo zdrowia, powodzenia z wizytami. Zajrzę za jakiś czas.
No mi też szkoda dziewczyny ale jeszcze są wyjścia, są województwa ościenne można próbować bo warto
Ja pamiętam jak w poprzedniej ciazy też zjeba**am sprawę z ktg pod koniec ciąży lekarka wystawiła mi skierowanie a ja głupia pomyślałam że do szpitala po prostu się przychodzi i muszą zrobić...
Nie dość że lekarka moja zgrywała głupa potem że ona nie wiedziała że tak jest...
No jakbym była jej jedyna pacjentka w ciąży to może bym uwierzyła
Na szczęście udało mi się pokombinować i się zapisalam
Ja mam prenatalne 30 marca w Luxmedzie, więc mam nadzieję, że się odbędą, już odliczam dni.. Wczoraj dzwoniłam do takiej super kliniki prywatnej, żeby się umówić na drugie prenatalne za 8-10 tygodni i niestety powiedzieli, że nikogo teraz nie zapisują, nawet za dwa miesiące i mam dzwonić za dwa tygodnie.. Póki co odwołali pobieranie krwi w Luxmedzie, chyba że ma się skierowanie z adnotacją pilne, więc muszę się jeszcze wstrzymać z krzywą cukrową plus pakietem tarczycowych.. Jak za tydzień będzie nadal tak samo, to pójdę do prywatnego laboratorium [emoji1745]
Dobrze wiedzieć że badania krwi odwołują.
Ja mam w lux medzie prenatalne 9 kwietnia a u Zarotyńskiego 4 kwietnia
Oby chociaż jedno z nich siadło
 
Słońce nie denerwuj się nie ma sensu.. ja też dostalam info o tym, że mam zrobić badania Nifty jak bede po usg prenatalnym i nie zapisywałam się bo jak sprawdzalam to terminy były i bez problemu by mi zrobiono, a teraz jak patrze na to co sie dzieje, że nawet mój lekarz zamyka przychodnie to nie wiem co robić... chyba nie da rady z dodatkowymi badaniami.. I tu przyznam racje veronie, ze jest zle z zapisaniem się.. nie mam mozliwości jeżdżenia po ościennych województwach a tym bardziej jak koronawirus panuje wystarczy że ryzykuje w pracy.. opinia Pauliny jest przykra no ale ma prawo do niej.
Wiecie co, ja robię sobie time out. Może jestem staroświecka czy dziwna czy emocjonalna, ale nie wyobrażam sobie pisać kobietom w ciąży pewnych rzeczy. Także życzę wam dużo zdrowia, powodzenia z wizytami. Zajrzę za jakiś czas.
 
Mam pytanie do dziewczyn co miały plamienia/krwawienia na początku ciąży. Jak terasz u Was ? Nadal się to zdarza, czy już zupełnie ok?
U Mnie właśnie plamienia wczoraj wieczorem się zaczęły 😪. Dziś mam wizytę niestety dopiero wieczorem. Strasznie się boję wcześniejsze 2 poronienia tak właśnie się zaczynały. 7.03 widziałam bijące serduszko a teraz boję się że je stracę. 😔😪
 
ja dzwonilam wczoraj i bez problemu sie zapisałam w invicta (pomorskie) próbuj po prywatnych klinikach wierzę że sie uda :)
No też właśnie staram się tak pocieszacze kiedyś kobiety nic nie wiedziały. Ja cały czas odczuwam takie drapanie w brzuchu, jakby gilgotanie więc myślę że jest ok i że maluszekpo prostu się wierci [emoji173][emoji7]
 
reklama
Do góry