reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Zazdroszczę wizytującym i gratuluję :) Co do prenatalnych to na szczęście u mnie w klinice wykonują więc zdaję się w zupełności na moją panią doktor kiedy zleci. No chyba, że zrobię te które będzie miała @ForgetMeeNot NIFTY czy jakoś tak, bo są dokładniejsze.

Czy u Was w klinikach też są takie restrykcje dot. postępowania podczas wizyty? Odkażanie rąk że 3x, nie dotykanie klamek, drzwi, włączników, itp, zero rozmów na wizycie, podczas usg odwrócenie głowy... No czytam i się stresuję. Będę musiała chyba swoje pytania spisać na kartce skoro nie wolno rozmawiać [emoji849]
 
reklama
Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze [emoji85] Szara ziemista cera, jakieś krostki, wory pod oczami, tłuste włosy (a wczoraj myłam)[emoji85] No ewidentnie popsuł mi się wygląd w ciąży, więc może będzie dziewczynka [emoji848]
 
Zazdroszczę wizytującym i gratuluję :) Co do prenatalnych to na szczęście u mnie w klinice wykonują więc zdaję się w zupełności na moją panią doktor kiedy zleci. No chyba, że zrobię te które będzie miała @ForgetMeeNot NIFTY czy jakoś tak, bo są dokładniejsze.

Czy u Was w klinikach też są takie restrykcje dot. postępowania podczas wizyty? Odkażanie rąk że 3x, nie dotykanie klamek, drzwi, włączników, itp, zero rozmów na wizycie, podczas usg odwrócenie głowy... No czytam i się stresuję. Będę musiała chyba swoje pytania spisać na kartce skoro nie wolno rozmawiać [emoji849]
U mnie nic nie ma takiego, pielęgniarka i lekarka chodzą w maseczkach tylko i lekarka w rękawiczkach.. Ja w ogóle mam wrażenie, że na NFZ rzadko zmieniają rękawiczki i np te u dentysty na szyję ostatnio dostałam takie brudne po kimś wcześniejszym [emoji51] no i u gina dostałam poduszkę pod tylek która nie była niczym przykryta i później pielęgniarka przyszła wymienić podkładkę tylko a poduszki nie dezenfekowala [emoji51][emoji51]
 
U mnie nic nie ma takiego, pielęgniarka i lekarka chodzą w maseczkach tylko i lekarka w rękawiczkach.. Ja w ogóle mam wrażenie, że na NFZ rzadko zmieniają rękawiczki i np te u dentysty na szyję ostatnio dostałam takie brudne po kimś wcześniejszym [emoji51] no i u gina dostałam poduszkę pod tylek która nie była niczym przykryta i później pielęgniarka przyszła wymienić podkładkę tylko a poduszki nie dezenfekowala [emoji51][emoji51]

Matko [emoji33]To już przegięcie nawet w normalnych czasach a teraz w okresie pandemii to karygodne.

@Brrrownie czekamy na jakas informację [emoji1696]
 
U mnie nic nie ma takiego, pielęgniarka i lekarka chodzą w maseczkach tylko i lekarka w rękawiczkach.. Ja w ogóle mam wrażenie, że na NFZ rzadko zmieniają rękawiczki i np te u dentysty na szyję ostatnio dostałam takie brudne po kimś wcześniejszym [emoji51] no i u gina dostałam poduszkę pod tylek która nie była niczym przykryta i później pielęgniarka przyszła wymienić podkładkę tylko a poduszki nie dezenfekowala [emoji51][emoji51]

Nie no to jest tak obrzydliwe ze fuj...😝
 
@Brrrownie jak sytuacja? Jak się czujesz?
Właśnie , jak się czujesz? Pojechałaś do szpitala?
Gratuluje udanych wizyt ! Super fajnie dziewczyny! 😊
Co do lodów, to uwielbiam wszystkie! Miętowe są świetne!
Dzisiaj dzieciaki pierwszy dzień w domu , bez szkoły. Udało mi się ich ogarnąć na szczescie i zagnać do nauki.Zrobiliśmy póki co angielski i matematykę . Musiałam odświeżyć moje nauczycielskie wykształcenie w trybie pilnym 😁
To dopiero 1 dzień, , a kto wie ile przed nami 🙄
 
reklama
Witam [emoji4]
Siedzę pod gabinetem u mojego doktorka, który strzelił taką gafę. Chcę z nim pogadać i najprawdopodobniej zostanę nadal jego pacjentką. Jakoś nie umiem iść do innego.

Powodzenia na wizytach[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji172][emoji172][emoji172]pięknie bijących serduszek[emoji176][emoji176][emoji176]

I jak poszlo u lekarza? przeprosil chociaz za pomyłkę?
 
Do góry