reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Na dziewczynę gorsza i trądzik. Czyli taka jak moja po zapłodnieniu [emoji23] Ale to przesąd raczej [emoji23] U mnie od 9tc już zaczęło się uspokajać, ale na początku było bardzo źle z trądzikiem. Teraz już prawie nic nie zostało. Jeszcze czoło mam trochę wysypane delikatnie. A przesąd wziąl się ze stwierdzenia, że dziewczynka ma odbierać mamie urodę i dlatego mama wtedy gorzej wygląda [emoji1787] No to zobaczymy czy się u mnie sprawdzi hehe
To u mnie by wychodziło , że chłopak [emoji6][emoji14]więc może się uda jednak chłopaczek [emoji4]
 
reklama
Na dziewczynę gorsza i trądzik. Czyli taka jak moja po zapłodnieniu 😂 Ale to przesąd raczej 😂 U mnie od 9tc już zaczęło się uspokajać, ale na początku było bardzo źle z trądzikiem. Teraz już prawie nic nie zostało. Jeszcze czoło mam trochę wysypane delikatnie. A przesąd wziąl się ze stwierdzenia, że dziewczynka ma odbierać mamie urodę i dlatego mama wtedy gorzej wygląda 🤣 No to zobaczymy czy się u mnie sprawdzi hehe
Ja też jestem wysypana,cera mi się stanowczo pogorszyla:-/
Hej dziewczyny czy ma któraś magiczny sposób na napuchnięta krwawiące dziąsła? W pierwszej ciąży tak nie miałam teraz mam wrażenie ze moje dziąsła są spuchnięte, jak myje to jest jedna wielka krew [emoji37] nie mogę się do żadnego dentysty dostać na kontrole jedynie ostry dyżur ale wiadomo
... 3 dzień ledwo jem,budzi mnie ból dziąseł [emoji24]płuczę narazie eludrilem i szałwia
Możesz spróbować jeszcze dentoseptu,(ziolowy)albo octenidiolu (leczniczy)
Pozatym myk zeby i masuj delikatnie dziąsła miękka szczoteczka 3 razy dziennie,myj dłużej a dokładniej i delikatnie, nie obawiaj się lekkiego krwawienia.
Miejscowo możesz smarować solcoserylem, a jeśli stan będzie się zaostrzal to możebyc konieczny antybiotyk.
 
ja liczyłam z początku na to ze z chłopakiem tylko 2-3 tyg bylo mi słabo a teraz 2 miesiace chodzę, muli mnie i tule muszle nie jakoś mocno ale zdarzalo się. . do tego wiekszosc zapachów jest blee, a z 2 strony te wszystkie przepowiednie mowia ze chłopak... :) pewnie niebawem się okaże...
Na dziewczynę gorsza i trądzik. Czyli taka jak moja po zapłodnieniu [emoji23] Ale to przesąd raczej [emoji23] U mnie od 9tc już zaczęło się uspokajać, ale na początku było bardzo źle z trądzikiem. Teraz już prawie nic nie zostało. Jeszcze czoło mam trochę wysypane delikatnie. A przesąd wziąl się ze stwierdzenia, że dziewczynka ma odbierać mamie urodę i dlatego mama wtedy gorzej wygląda [emoji1787] No to zobaczymy czy się u mnie sprawdzi hehe
 
Dziękuję [emoji4] Ja w takim razie trzymam kciuki za Twoją Księżniczkę [emoji4][emoji3317][emoji3471][emoji546][emoji882]
To są przesady i nie ma to żadnego wpływu na płeć. Wypryski na twarzy i gorsza cera, to poklosie rewolucji hormonalnej. Znam wiele osób,które urodziły dziewczynkę i nie miały ani jednego pryszcza i wyglądały pięknie. Ale życzę upragnionej płci. Siła podświadomości ma wielką moc 😉
 
Trzymam! Daj znać ;)
Dziękuję Tobie i innym za kciuki [emoji8][emoji8]

U nas wszystko w porządku, dziecko ma prawie 7 cm, wszystkie parametry ok, fikalo strasznie i ciężko było pomierzyc ale się udało, prawie godzinę siedziałam na usg :D
Płci jesscze niestrty nie znam, jutro idę oddać krew na pappe ;)
A tu buzia malucha :)
DSC_3611_compress99.jpg
 
To są przesady i nie ma to żadnego wpływu na płeć. Wypryski na twarzy i gorsza cera, to poklosie rewolucji hormonalnej. Znam wiele osób,które urodziły dziewczynkę i nie miały ani jednego pryszcza i wyglądały pięknie. Ale życzę upragnionej płci. Siła podświadomości ma wielką moc [emoji6]
Wiem, że to przesąd tak jak wiele innych , co nie znaczy , że póki człowiek nie zna płci, obstawia w ten czy inny sposób , kto też pod sercem rośnie[emoji3590] [emoji6] i nie ma w tym nic złego [emoji846]
 
reklama
Dziękuję Tobie i innym za kciuki [emoji8][emoji8]

U nas wszystko w porządku, dziecko ma prawie 7 cm, wszystkie parametry ok, fikalo strasznie i ciężko było pomierzyc ale się udało, prawie godzinę siedziałam na usg :D
Płci jesscze niestrty nie znam, jutro idę oddać krew na pappe ;)
A tu buzia malucha :) Zobacz załącznik 1096962
Super [emoji4] gratuluję ! Robiłaś badanie u Szulca ? Zbadał wszystko bez jakichś ograniczeń , bo coś dziewczyny wyżej wspominają , że pojawiło się rozporządzenie, że można skrócić badanie [emoji2955]
 
Do góry