reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja się dowiem na drugim prenatalnym dopiero, więc pewnie ostatnia z Was 😁😁 Ale tak bardzo zależy mi na zdrowiu tego malucha i donoszeniu ciąży, że staram się w ogóle o płci nie myśleć i nawet się cieszę, że będę troszkę dłużej czekać 😁😁
Nie no wiadomo, aby było zdrowe! A cała reszta to tylko dodatek :)
 
Ja bym zwariowała mając 100% wynik płci i nie sprawdzając go. Gdyby moj mi takie cyrki robił to bym sprawdziła a jemu się nie przyznała. Tym bardziej, że dzieci czasem plataja figle do samego końca i w 20 tygodniu dr powie ci że np.dziewczynka a za 4 tygodnie "Wacka" wam pokaże. Może płeć nie jest najważniejsza ale ja bym bardzo chciała wiedzieć.
 
Ja bym zwariowała mając 100% wynik płci i nie sprawdzając go. Gdyby moj mi takie cyrki robił to bym sprawdziła a jemu się nie przyznała. Tym bardziej, że dzieci czasem plataja figle do samego końca i w 20 tygodniu dr powie ci że np.dziewczynka a za 4 tygodnie "Wacka" wam pokaże. Może płeć nie jest najważniejsza ale ja bym bardzo chciała wiedzieć.
Ja tak samo! Co innego czekać na badanie, a co innego mieć dokument w domu i nie móc zobaczyć. Ja bym psychicznie nie dała rady 🤣
 
reklama
Do góry