reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie testu papa, krew do badania pobiera lekarz czy położna? Dzwoniłam dzisiaj do przychodni i pani w rejestracji powiedziała, że można przyjechać bez umawiania się.
 
Ja ogólnie mam sentyment do wakacyjnych dzieci ale cóż... nie zawsze układa się tak jakbyśmy chcieli. Uwielbiałam spacery z dzidzią w ciepłe, słoneczne dni.
 
Ja będę sobie mówić w którym tygodniu jestem tak jak mi się to podoba, a nie jakie są „zasady”, bez urazy oczywiście - chodzi mi tylko o to jakie mam do tego podejście. U lekarzy mówię tygodnie skończone, prywatnie posługuję się tygodniami rzeczywistymi. Co do terminu prenatalnych, to lekarz sam wyliczył tygodnie od OM, powiedział, ze chce żebym przyszła w skończonym 12 tc, a więc po 5 kwietnia, więc zapisałam sie na 7 kwietnia. Nie musiałam sama liczyć :)
No to zależy od kliniki... Jedni sami liczą a inni chcą, żeby im podać w którym się jest tc.
I luzik, róbcie jak chcecie [emoji38] zwyczajnie była gadka, że nie mówi się, że mając 9+3 jestem w 9 bo to już skończony to jak mogę w nim być... Ale tak właśnie powinno się mówić pod względem medycznym [emoji3526] a co jak kto mówi i czemu to już jego sprawa
 
reklama
Ja ogólnie mam sentyment do wakacyjnych dzieci ale cóż... nie zawsze układa się tak jakbyśmy chcieli. Uwielbiałam spacery z dzidzią w ciepłe, słoneczne dni.
Ja właśnie chciałam tego doświadczyć takiej innej pory typu urodzić na wiosne, bo mam już jesienne dziecko i wiem jak to jest. I chciałam czegoś innego a tu taki psikus i znów będę miała to samo
Powtórka z rozrywki.
Choć w tych czasach jakbyśmy teraz urodziły to i tak byśmy nie nakorzystaly jakoś na maxa z tej pogody z powodu pandemii a do jesieni to może jakoś sytuacja się ogarnie
 
Do góry