reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A dlaczego nie wiesz? Czytałam gdzieś, ze te objawy jak mdłości powinny nas przyszłe matki cieszyć bo świadczą o tym, ze wszystko dobrze się dzieje... tak się pocieszam :)
Po dwóch poronieniach jakoś tak nie potrafię być spokojna ,że wszystko jest ok.10 marca było serduszko więc jest nadzieja ,ale mimo wszystko cały czas mam obawy.
 
reklama
Wypilam mleko z miodem bo podobno ułatwia zasypianie..bo nie mogę uznać ostatnio obudzę się po 4 razy do toalety...męczące to latanie
 
O kurcze ja sie tej glukozy najbardziej boje, w pierwszej ciazy byłam na krawędzi bardzo blisko cukrzycy ciążowej ale jakoś się wywinęłam.

Chociaż mi lekarz powiedział ze z każda kolejna ciąża będzie gorzej z tym cukrem wiec staram się kontrolować z tym jedzeniem zanim nie będę miała glukozy na czczo

Ja w poprzeniej ciąży miałam dwa razy krzywa w drugim j trzecim trymestrze, na szczęście bez cukrzycy. Teraz 9 tydzień i już muszę robić, a biore metforminę, która przecież obniża cukier 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Mnie ten stan doprowadził już do płaczu kilka razy... dlatego tak się cieszę, ze od 2 dni jest dużo lepiej chociaż wiem ze jeszcze 4 najbliższe tygodnie może być różnie. Nie znalazłam rozwiązania na dreszcze. Na migrenę lekarz zalecił smarowanie głowy amolem - pomogło od razu. Na
Mdłości brałam prevomit a potem lekarz dał mi torecan, ale złe się po nim czuje i odstawiłam. Prevomit ma w sobie imbir - może spróbuj... trzymam kciuki za szybka poprawę samopoczucia!

Mi pomaga troche kandyzowany imbir.
 
reklama
Do góry