reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Cudownie miec takiego słodziaka nawet jak jest taki duży... i bravo dla ciebie za przyjecię pod swój dach bezdomniaka....

Cos mi nasza aplikacja nie działa nie wiem dlaczego... a pisanie przez stronę mnie frustruje
 
reklama
Dog niemiecki piękny. O matko ja marzę o wielkim psie. Wcześniej miałam spaniela a teraz synek wybrał sobie maltańczyka miniaturke
Wzięłam Sony'ego z bidula pod Sochaczewem, gdy miał 3 miesiące (z fundacji Judyta) Teraz ma 1,5 roku.
To taki blablador. Miks charta i labradora. Pytanie kto kogo wykorzystał seksualnie [emoji16]
Wiedziałam, że nie będzie malutki, ale kurna jest wzrostu charta. I sierść gubi cały rok. Labradorowate tak mają. Weźcie to pod uwagę, gdyby któraś rozważała tę rasę lub psa w tym typie.
Na nasz metraż jego wzrost to przegięcie. Chociaż to i tak nic, bo poprzedni pieseł był dogiem niemieckim [emoji41]
No, ale co zrobić. Kocham go, jest moim obrońcą.
Śpi ze mną w łóżku czego nie znosi Jacek.
Także kiedy mąż przyjeżdża to pies ma bana na sypialnię.
Chyba nie pisałam nigdy, że mąż mieszka i pracuje pod Francją.
Wróci na stałe do Polski jesienią.
 
Łojezuuu ale się narobilam 😁 umylam wszystkie okna i drzwi popołudniu 😁 a myślałam że już nic nie ogarne bo jednak sił mi brak. Za chwile córa pojdzoe spać więc popcorn + netflix są dobrą nagrodą za tak produktywny dzień 😜
 
A ja mam dzisiaj lenia. Miałam takie plany związane ze sprzątaniem a ty nic... Byliśmy na spacerku, zrobiłam obiad na dwa dni a później zaczęły mnie kłuć pachwiny i rozbolał brzuch więc od kilku godzin nic tylko leżę.
 
Nie mogłam otworzyć apki BB. Odinstalowałam, zainstalowałam.
Nowy koszmarny interfejs.
Aplikacja muli. Nie mogłam nas odnaleźć.
Kolejny raz okazuje się, że "lepsze" jest wrogiem dobrego 😡
 
U nas dzisiaj tez piekny dzien ,ja odpuściłam sprzątanie :-)
20200328_193236.jpg
 
reklama
Do góry