reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne facelle

Podobno po pozytywnym teście LH nie robi się już kolejnych, bo mogą wychodzić właśnie takie klocki. Opcja druga, podwójna owulacja, kiedyś miałam owulację potwierdzoną USG dwa dni przed miesiączką. To dopiero było zaskoczenie.
Co do teorii o pozytywnym teście LH w czasie ciąży, ja bym nie porzucała nadziei. Jesteś jeszcze przed terminem @ radziłabym zrobić test ciążowy z porannego moczu i to ten o czułości 10. Powodzenia
 
reklama
Podobno po pozytywnym teście LH nie robi się już kolejnych, bo mogą wychodzić właśnie takie klocki. Opcja druga, podwójna owulacja, kiedyś miałam owulację potwierdzoną USG dwa dni przed miesiączką. To dopiero było zaskoczenie.
Co do teorii o pozytywnym teście LH w czasie ciąży, ja bym nie porzucała nadziei. Jesteś jeszcze przed terminem @ radziłabym zrobić test ciążowy z porannego moczu i to ten o czułości 10. Powodzenia

Ja ogólnie jestem bardzo sceptycznie nastawiona jeżeli chodzi o testy -wszelkiego rodzaju, bo już kiedyś przerabialam pozytywne testy po czasie , cienie cienia I tym podobne dlatego ogólnie się nie nastawiam na nic , ale dzisiaj jak tak przeglądałam opinie natknęłam się na opinie Pani ginekolog, która pisała że owulacyjny moze wyjść pozytywny przed miesiaczka ale juz we wczesnej ciazy bo LH jest odpowiedzialne za podtrzymywanie ciazy , a może być na tyle wczesna że test ciazowy nie wykryje stężenia hcg bo jeszcze jest za niskie I też radziła testować w dniu spodziewane @. także zobaczymy. Szczerze mówiąc byłabym mega mile zaskoczona gdyby nam się udało w tym cyklu bo "nie przykladalismy się do tego " 😊😋 jutro nie uda mi się rano powtórzyć testu bo muszę go najpierw kupić 😋🙈 A tu jeszcze ta szalona 👑 panuje co nie ułatwia I do tego przebywam w de gdzie jest tego dziadostwa na potęgę 🙈😷 więc jutro przede mną droga życia 🙈🙉😷😷🤯🤯🤯
 
Jak chcesz wyznaczyć owu domowym sposobem to polecam monitor owulacyjny. Stosowałam przy pierwszej ciąży i wynik pokrywał się z monitoringiem owu przez ginekologa na usg. Będziesz wtedy wiedziała na 2dni przed owu, kiedy będzie owu :) Takie coś kupiliśmy:
 
mi testy owulacyjne zaczęły ciemnieć przed okresem i skłoniło mnie to do testu i okazało się, że ciąża. także na prawdę mogą wykrywać ciąże :D
No ja właśnie się zastanawiam czy zatestowac jutro czy jeszcze dzień później w dzień spodziewanej @ ... wczoraj wyszedl negatyw 🙉
 
a jaką miałaś czułość testu ? :)
najlepiej z rana zrobić :)
[/QUOTE
Robiłam 10 bejbi test czy jakoś tak . Dzisiaj kupiłam też 10 firmy facelle . Kurczę nie wiem czy nie będzie jutro za wcześnie. Normalnie miałam cykle 28 dniowe zawsze , ale w tamtym miesiącu miałam 26 więc te 2 dni różnicy .. teraz aktualnie też jest w 26 dc, kalendarz pokazuje mi @Na jutro .. myślałam że dostanę dzisiaj bo tak mnie brzuch bolał rano że byłam pewna że przyszła, w ogóle jakąś opuchnieta wstałam więc myślę że może zawita w nocy.. ogólnie nie miałam w tym miesiącu w planie testować bo dopiero zaczęliśmy I podeszlismy na luzie .. chciałam tylko zobaczyć te owulacyjne jak działają żeby mieć porównanie A one mnie zaskoczyły .. 🙉🙉🙉🙊 miałam się nie nakręcać🙈🙈🙈🙈 A już się nakręciłam hahaha
 
reklama
Podobno po pozytywnym teście LH nie robi się już kolejnych, bo mogą wychodzić właśnie takie klocki. Opcja druga, podwójna owulacja, kiedyś miałam owulację potwierdzoną USG dwa dni przed miesiączką. To dopiero było
zaskoczenie.
Podwójna owulacja jest w ciagu 48 godzin. Wiec po prostu ci sie przesunęła.


Dlatego tez testy owulacyjne mogą wyjąc przed krwawieniem, ktore nie jest prawdziwa miesiaczka.
Co do teorii o pozytywnym teście LH w czasie ciąży, ja bym nie porzucała nadziei. Jesteś jeszcze przed terminem @ radziłabym zrobić test ciążowy z porannego moczu i to ten o czułości 10. Powodzenia
 
Do góry