reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne facelle

Hej, laski mam pytanie przed chwilą zrobiłam test owulacyjny jestem w 22 dniu cyklu. Lekki bol podbrzusza, nic poza tym ;)
Test lh w załączeniu, wczoraj domowy test z krwi- negatywny. Co tu robić 😁 macie jakieś pomysły, rady?
Nie wiem, czy zrozumiałam - test owulacyjny wyszedł dodatni, test ciążowy z krwi ujemny i nie wiesz, czy jesteś w ciązy, tak ?
 
reklama
Ale wiesz, że mogłaś mimo kalendarzyka nie mieć owulacji, prawda? :)
Jeśli liczymy 10 dni po owlulacji, to musisz wytrzymać jeszcze min 2 dni, aby test był w miarę wiarygodny.
Tak tak, mam tego świadomość;) obserwuję cykle od 5 miesięcy, nie miałam takiej sytuacji ze "po" owulacji na teście LH były dwie wyraźne kreski, dlatego pomyslalam że napiszę tu;) może miał ktoś podobnie. Dziękuję za poświęcony czas, poczekam i dam znać;)
 
Cześć dziewczyny, mam taką sprawę, to mój pierwszy raz jeśli chodzi o testy owulacyjne, @ była 1 , owulacja wg. Kalendarzyka powinna być 14 lub 16 . Między 14 a 16 były starania. Powiedzcie mi jak interpretować te testy bo dziś 18 znów kreska wyszła grubsza. Oczywiście wcześniej przed tymi testami które są na zdjęciu, również wykonywałam testy ale kreski były słabe. Czy jest szansa na ciążę jak były starania między 14 a 16 ?
 

Załączniki

  • IMG_20230418_090203.jpg
    IMG_20230418_090203.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 501
  • IMG_20230418_090244.jpg
    IMG_20230418_090244.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 006
Cześć dziewczyny, mam taką sprawę, to mój pierwszy raz jeśli chodzi o testy owulacyjne, @ była 1 , owulacja wg. Kalendarzyka powinna być 14 lub 16 . Między 14 a 16 były starania. Powiedzcie mi jak interpretować te testy bo dziś 18 znów kreska wyszła grubsza. Oczywiście wcześniej przed tymi testami które są na zdjęciu, również wykonywałam testy ale kreski były słabe. Czy jest szansa na ciążę jak były starania między 14 a 16 ?
Najlepiej iść na monitoring do ginekologa czy owulacja rzeczywiście występuje.
 
reklama
Ale wiesz, że to, ze Ci wyjdą II na owulacyjnym nie jest zawsze jednoznaczne z ciażą? Wiem, ze dziewczynom się tak czasami dzieje, ale to nie powinno być wyznacznikiem.
Po drugie - ile dni temu miałaś owulację ?
Zazwyczaj testy wychodzą najwcześniej ok 10 dni po.
Dokładnie, ja miałam 5 dni przed kresem grube krechy na testach owulacyjnych a ciąży nie było 🤗
 
Do góry