reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne facelle

Byc może teraz bedzie owulacja. Nawet jesli pojawi sie krwawienie nie musi ono byc prawdziwa miesiaczka, tylko krwawieniem srodcyklicznych a wtedy szanse na ciaze sa. Wiec możecie podjąć probe
 
reklama
Ciekaweee. Az dziwne :D
Jak owulacja się przesunąla to może jest za wcześnie na ten test ... A może po prostu to była owulacja 2 albo jakas późna? Nie mam pojecia , juz sie poddaje 😊 zrobilam test owulacyjny bo moze naprawde cos mi się przesunelo ale dzisiaj te kreski nie są takie same . Ta od lh jest delikatnie jaśniejsza moim zdaniem . 🙊🙈 koniec już na dziś z testami hehe bo w czasach 👑 o zapasy 3ba dbać 🙊😋😋, czekam na @ bo nic innego mi nie przychodzi do głowy 🙈 no chyba że jakimś cudem jednak się udało to na pewno tu napisze 😋😋
 

Załączniki

  • 15859008051418894814806128870687.jpg
    15859008051418894814806128870687.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 557
Jak owulacja się przesunąla to może jest za wcześnie na ten test ... A może po prostu to była owulacja 2 albo jakas późna? Nie mam pojecia , juz sie poddaje 😊 zrobilam test owulacyjny bo moze naprawde cos mi się przesunelo ale dzisiaj te kreski nie są takie same . Ta od lh jest delikatnie jaśniejsza moim zdaniem . 🙊🙈 koniec już na dziś z testami hehe bo w czasach 👑 o zapasy 3ba dbać 🙊😋😋, czekam na @ bo nic innego mi nie przychodzi do głowy 🙈 no chyba że jakimś cudem jednak się udało to na pewno tu napisze 😋😋

Jak jasnieje to pewnie owulacja byla :D zdazaja sie dwie :D
 
reklama
Znając moje szczęście to wadliwe 😂 w końcu dzisiaj 1 kwietnia to może sobie ze mnie zażartował . Kurde .. A teraz tak na chłopski rozum :
Jak test owulacyjny jest negatywny to ta linia musi być o wiele jaśniejsza A jak pozytywny to taka sama [czyli jak na tym teście w załączniku ]albo ciemniejsza tak ?
Może cykl mi się rozjechal ...Ale to aż tak ..
Hej, laski mam pytanie przed chwilą zrobiłam test owulacyjny jestem w 22 dniu cyklu. Lekki bol podbrzusza, nic poza tym ;)
Test lh w załączeniu, wczoraj domowy test z krwi- negatywny. Co tu robić 😁 macie jakieś pomysły, rady?
 

Załączniki

  • 20230111_162758.jpg
    20230111_162758.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 201
Do góry