reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja w czwartek robię u Hoppe - 350 zł, można chcieć płytkę dodatkowo za 50 zł
W Olsztynie jest jeszcze kilku z certyfikatem - Przybylowicz, Pucko, Data-Jablonska, Banet. I chyba jeszcze kilku. No ale skoro i tak krew trzeba pobrać w wojewódzkim to bez zbędnego chodzenia w obecnej sytuacji Hoppe jest gabinet dalej...
No koleżanka w lutym u niego robila a ja zostałam z jej synkiem wtedy to ona brała pendrive do niego i jej nagral dzidzie ale koszt spory plus dojazd do Olsztyna ..
Szwagierka jeździła do Przybylowicza to ponad 2 lata temu płaciła u niego 400 zł za samo prenatalne plus wizyta 200 i pappa 100zł w wojewódzkim miala pobierana..
A u Lesniaczaka napisał mi ze samo USG robi za 250zł ...
Moment dobry tylko pytanie co ona finalnie zbada [emoji848]
No tez mnie to mocno ciekawi... dowiem sie za 2 tyg [emoji3]
 
reklama
Myśle że nie masz co nie potrzebnie nie pokoić z tarczycą. Moja pani doktor mówiła ze 1 trymestr granica jest do 2,5 a w drugim trymestrze zwiększa się granica do 3. Moja druga wizyta tez będzie odbywała się przez e-mail w celu skorygowania dawki razie potrzeby. Natomiast będę musiała się wstawić w 3 trymestrze Osobiście bo musi wystawić jak coś skierowanie do szpitala Ze nie ma żadnych przeciwwskazań do porodu. Przynajmniej tak mi powiedziała 🙂
 
No koleżanka w lutym u niego robila a ja zostałam z jej synkiem wtedy to ona brała pendrive do niego i jej nagral dzidzie ale koszt spory plus dojazd do Olsztyna ..
Szwagierka jeździła do Przybylowicza to ponad 2 lata temu płaciła u niego 400 zł za samo prenatalne plus wizyta 200 i pappa 100zł w wojewódzkim miala pobierana..
A u Lesniaczaka napisał mi ze samo USG robi za 250zł ...No tez mnie to mocno ciekawi... dowiem sie za 2 tyg [emoji3]
No ja w pierwszej ciazy zapłaciłam za usg prenatalne tyle co za wizytę czyli 200 zł
Pozniej krew w wojewódzkim 100 zł
Ale później za tydzień miałam ponowna wizytę żeby tylko omówić wyniki i znów 200 zł zgarnal [emoji2356] myslalam, ze wtedy za samo wyliczenie to już symbolicznie weźmie, czułam się jak frajer [emoji2356]
A teraz do Przybylowicza i tak się nie da zapisać, bo jak chciałam to był termin na polowe maja, więc może to i lepiej...

No dla Ciebie cała wycieczka, to fakt. Tylko kurcze żeby Ci ta babka wszystko zbadała co trzeba...
 
No ja w pierwszej ciazy zapłaciłam za usg prenatalne tyle co za wizytę czyli 200 zł
Pozniej krew w wojewódzkim 100 zł
Ale później za tydzień miałam ponowna wizytę żeby tylko omówić wyniki i znów 200 zł zgarnal [emoji2356] myslalam, ze wtedy za samo wyliczenie to już symbolicznie weźmie, czułam się jak frajer [emoji2356]
A teraz do Przybylowicza i tak się nie da zapisać, bo jak chciałam to był termin na polowe maja, więc może to i lepiej...

No dla Ciebie cała wycieczka, to fakt. Tylko kurcze żeby Ci ta babka wszystko zbadała co trzeba...
No ceny idą w górę z roku na rok to teraz kosmos jakiś plus mieszkanie na takim zadupiu, gdzie większość lekarzy wypisalo sie z NFZ i trzeba szukać po sąsiednich miastach jak komuś nie pasuje :/
No ale tam ważne , ze mam jakiegokolwiek lekarza , wiec przyjmuje co dają i jakoś to będzie [emoji4]
 
reklama
Do góry