reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Czy Wam apka dziś normalnie chodzi?
Mnie non stop wywala dziś, restartowalam telefon, zainstalowalam apke jeszcze raz i coś nie trybi
Bo wszyscy będziemy przechodzić na nową apke. Jest tragedia z nią. Proponuję przypomnieć sobie hasło i login bo będzie trzeba się na nowo logować. Ja walczyłam 2 godziny.
Tragedia... a najlepsze, że jak ściągnęłam ze sklepu Play na nowo to też nie działa... więc przez stronę korzystam :/
Ja ją ściągłam i musiałam się na nowo logować.
Nowa apka jest masakra, po południu chcialam wejść nie szło, wkurzyłam sie i zainstalowałam na nowo, był problem z zalogowaniem, ale po przebojach wkońcu dałam rade, Weszłam na apke kilka minut temu żeby sobie poczytać to pisałyście no i znowu kicha kiepsko idzie. Pisałam do asiulu że jest taki problem, ale nie wiem czy to coś da,
 
reklama
Dziewczyny a jak sie zorientowalyscie w ogole , ze macie te problemy z cianieniem?? Na Wizycie u ginekologa Czy same mierzylyscie, Czy mialyscie jakies symptomy? Od czego to sie bierze??
Po podwyższonych pomiarach u gina miałam zlecone badanie ciśnienia w domu, książeczka i tak sobie sprawdzałam 2, 3 razy dziennie. Potem zdarzało mi się, że puchły mi ręce czy nogi.
Mam nadzieje, ze teraz bedzie ok. Jak byłam na ostatniej wizycie to miałam 135/95 i lekarz kazał mi w domu kontrolować bo bal się ze to powtórka z rozrywki. Ale w domu mam średnio 120/70 wiec to były chyba emocje 😉😉
Syndrom "białego fartucha" 😀
Ale ta cholestaza to nie gdzieś na późniejszym etapie?
Moze nie służy Ci akurat ten kosmetyk po prostu?
Cholestaza to raczej właśnie w późniejszym etapie ciąży. Już nie pamiętam jak to było dokładnie.

Edit: Takie info na szybko wyszukałam:
U około 80 proc. pacjentek objawy cholestazy pojawiają się ok. 30. tygodnia ciąży, ale mogą pojawić się i przed 25. tygodniem. Gdy kobieta miała cholestazę w pierwszej ciąży, to w kolejnej zwykle pojawia się ona wcześniej, nawet w 20.–22. tygodniu. Swędzenie skóry w I trymestrze na 100 proc. nie jest spowodowane cholestazą.
 
reklama
Ale to tak zwykle jest, że kobiety w ciąży nie mają pierwszeństwa czy teraz podczas tego wirusa?

Też podejrzewałam u siebie cholestazę w poprzedniej ciąży, zresztą mówiłam lekarzowi o tym moim swędzeniu, zlecił mi badania w tym kierunku, chyba dla mojego spokoju bardziej, ale na szczęście było ok.

Mam taką nadzieję [emoji849]
No bede musiała powiedzieć lekarce o tym swedzeniu o ile wytrzymam do wizyty [emoji51] bo mam 28.04 dopiero ...
 
Do góry