reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny, jestem po...okazało się, że moja ciąża jest tydzień młodsza, niż wynika z OM i dziś zobaczyłam serduszko [emoji3590] Co prawda tylko jedno, więc chyba ten siłacz pochłonął resztę [emoji16] Dostałam od razu L4, poinformowałam szefa :) Ale reszty na razie nie informuję, może tylko rodziców [emoji4] A Wy chwalicie się od razu czy czekacie do zakończenia I trymestru?
Lubimy dobre wiadomości [emoji3589]
Ja powiedziałam siostrze i moim rodzicom. Ogólnie nie chcieliśmy jeszcze nikomu mówić ale za dużo się działo w mojej głowie po pierwszej wizycie u lekarza i musiałam z nimi pogadać.
 
reklama
Dziewczyny ja już się obudziłam po zabiegu, znieczulenie miałam do żył. Wszystko raczej było dobrze, nie było komplikacji narazie nic mi na ten temat nie wiadomo. Niedługo pewnie lekarz przyjdzie do mnie. I w tym momencie się z wami żegnam. Życzę wam dużo zdrowia i żebyście wytrwały do samego końca , buziaki

Trzymaj się kochana i mam nadzieję, że wkrótce Cię tu znowu spotkamy, choć już pewnie w innym wątku, powodzenia ❤
 
Pytanie do dziewczyn,które są teraz w ciąży po 1...2 czy więcej poronieniach. Zalecił Wam lekarz jakieś leki? Ja od mojego gina (po zabiegu) usłyszałam, że mam brać acard. Biore 1,5tabl na dzień. Dziś zrobiłam test. Zanim pójdę do lekarza a myślę,że za 2 tyg żeby zrobić usg i żeby było coś widać chciałabym się czymś wspomagać. Co Wy macie przepisane? Co bierzecie? Czy coś oprócz duphastonu?
 
Dziewczyny ja już się obudziłam po zabiegu, znieczulenie miałam do żył. Wszystko raczej było dobrze, nie było komplikacji narazie nic mi na ten temat nie wiadomo. Niedługo pewnie lekarz przyjdzie do mnie. I w tym momencie się z wami żegnam. Życzę wam dużo zdrowia i żebyście wytrwały do samego końca , buziaki
Nie ma slow by złagodzić bol jaki czujesz nie ma slow pocieszenia tylko czas jest w takiej sytuacji lekarstwem! Mocno Cie przytulam !
 
Dziewczyny ja już się obudziłam po zabiegu, znieczulenie miałam do żył. Wszystko raczej było dobrze, nie było komplikacji narazie nic mi na ten temat nie wiadomo. Niedługo pewnie lekarz przyjdzie do mnie. I w tym momencie się z wami żegnam. Życzę wam dużo zdrowia i żebyście wytrwały do samego końca , buziaki

Mam nadzieję, że za jakiś czas zobaczymy Cię szczęśliwą! Powodzenia, trzymaj się cieplutko!
 
Pytanie do dziewczyn,które są teraz w ciąży po 1...2 czy więcej poronieniach. Zalecił Wam lekarz jakieś leki? Ja od mojego gina (po zabiegu) usłyszałam, że mam brać acard. Biore 1,5tabl na dzień. Dziś zrobiłam test. Zanim pójdę do lekarza a myślę,że za 2 tyg żeby zrobić usg i żeby było coś widać chciałabym się czymś wspomagać. Co Wy macie przepisane? Co bierzecie? Czy coś oprócz duphastonu?
Ja mam letrox 50 ale to na tarczyce, który biorę już kilka lat. Teraz dostałam luteinę + aktywny kwas foliowy + witaminy ale nic poza tym. Miałam wykonane chyba wszystkie możliwe badania po poronieniach i nie ma podstaw u mnie żeby brać coś poza tym.
 
Pytanie do dziewczyn,które są teraz w ciąży po 1...2 czy więcej poronieniach. Zalecił Wam lekarz jakieś leki? Ja od mojego gina (po zabiegu) usłyszałam, że mam brać acard. Biore 1,5tabl na dzień. Dziś zrobiłam test. Zanim pójdę do lekarza a myślę,że za 2 tyg żeby zrobić usg i żeby było coś widać chciałabym się czymś wspomagać. Co Wy macie przepisane? Co bierzecie? Czy coś oprócz duphastonu?
Mi nic lekarz nie przepisał i nic nie biore:(
 
Dziewczyny, jestem po...okazało się, że moja ciąża jest tydzień młodsza, niż wynika z OM i dziś zobaczyłam serduszko ❤️ Co prawda tylko jedno, więc chyba ten siłacz pochłonął resztę 😁 Dostałam od razu L4, poinformowałam szefa :) Ale reszty na razie nie informuję, może tylko rodziców 😊 A Wy chwalicie się od razu czy czekacie do zakończenia I trymestru?
Ja ze wzgledu na umowe i wczesniejsze poronienie czekam jeszczw troche. Na razie wiedza tesciowe i przyjaciolka. Rodzicom nie mowie poniewaz sami borykaja sie z choroba mamy i nie chce zeby to mialo wplyw na jej stan ;)
 
Pytanie do dziewczyn,które są teraz w ciąży po 1...2 czy więcej poronieniach. Zalecił Wam lekarz jakieś leki? Ja od mojego gina (po zabiegu) usłyszałam, że mam brać acard. Biore 1,5tabl na dzień. Dziś zrobiłam test. Zanim pójdę do lekarza a myślę,że za 2 tyg żeby zrobić usg i żeby było coś widać chciałabym się czymś wspomagać. Co Wy macie przepisane? Co bierzecie? Czy coś oprócz duphastonu?
Ja zaraz po pozytywnym tescie napisalam do lekarki. Dostalam recepte na duphaston, encorton i estrofem. Teraz 2 ostatnie mam odstawic a dodatkowo dostalam luteine dopochwowo. Jak tsh mi nie spadnie to jeszcze cos na zbicie. Ja mam ogolnie problem zdrowotny ale nie chce tu o tym nawet pisac. Jeszcze 3 lata temu mowiono mi ze moge nigdy nie miec dzieci i to nie ma zwiazku nic z macica i wgl ;)
 
reklama
Do góry