reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

O wariatki ! Pare godzin mnie nie było A tu tyle wiadomości [emoji33][emoji33]

Gratuluję Wam wizyt, trzymałam kciuki 9 super że u Was wszystko dobrze [emoji173][emoji173]

Za te które mają po południu również mocno trzymam kciuki [emoji173][emoji173][emoji2356]

@Piernik98 mam nadzieję że nowy lekarz nie doprowadzi Cię do frustracji jak poprzedni.

Dziewczyny A jak u Was po pierwszej wizycie, bo ja już wczoraj dostałam skierowanie na kilka badań; morfologia, tsh, grupa krwi itp itd. A wy podostawalyscie? Bo w sumie żadna o tym nie pisała
 
reklama
O wariatki ! Pare godzin mnie nie było A tu tyle wiadomości [emoji33][emoji33]

Gratuluję Wam wizyt, trzymałam kciuki 9 super że u Was wszystko dobrze [emoji173][emoji173]

Za te które mają po południu również mocno trzymam kciuki [emoji173][emoji173][emoji2356]

@Piernik98 mam nadzieję że nowy lekarz nie doprowadzi Cię do frustracji jak poprzedni.

Dziewczyny A jak u Was po pierwszej wizycie, bo ja już wczoraj dostałam skierowanie na kilka badań; morfologia, tsh, grupa krwi itp itd. A wy podostawalyscie? Bo w sumie żadna o tym nie pisała

Tak, ja tez dostałam, to standardowy pakiet badań ☺️
 
O wariatki ! Pare godzin mnie nie było A tu tyle wiadomości [emoji33][emoji33]

Gratuluję Wam wizyt, trzymałam kciuki 9 super że u Was wszystko dobrze [emoji173][emoji173]

Za te które mają po południu również mocno trzymam kciuki [emoji173][emoji173][emoji2356]

@Piernik98 mam nadzieję że nowy lekarz nie doprowadzi Cię do frustracji jak poprzedni.

Dziewczyny A jak u Was po pierwszej wizycie, bo ja już wczoraj dostałam skierowanie na kilka badań; morfologia, tsh, grupa krwi itp itd. A wy podostawalyscie? Bo w sumie żadna o tym nie pisała

Też dostałam skierowanie na te same badania i od razu na prenatalne ;)
 
O wariatki ! Pare godzin mnie nie było A tu tyle wiadomości [emoji33][emoji33]

Gratuluję Wam wizyt, trzymałam kciuki 9 super że u Was wszystko dobrze [emoji173][emoji173]

Za te które mają po południu również mocno trzymam kciuki [emoji173][emoji173][emoji2356]

@Piernik98 mam nadzieję że nowy lekarz nie doprowadzi Cię do frustracji jak poprzedni.

Dziewczyny A jak u Was po pierwszej wizycie, bo ja już wczoraj dostałam skierowanie na kilka badań; morfologia, tsh, grupa krwi itp itd. A wy podostawalyscie? Bo w sumie żadna o tym nie pisała
Nie dostałam żadnych skierowań, mam przyjść za 2 tygodnie.
 
Pytanie do dziewczyn,które są teraz w ciąży po 1...2 czy więcej poronieniach. Zalecił Wam lekarz jakieś leki? Ja od mojego gina (po zabiegu) usłyszałam, że mam brać acard. Biore 1,5tabl na dzień. Dziś zrobiłam test. Zanim pójdę do lekarza a myślę,że za 2 tyg żeby zrobić usg i żeby było coś widać chciałabym się czymś wspomagać. Co Wy macie przepisane? Co bierzecie? Czy coś oprócz duphastonu?
To wszystko zależy czy masz za sobą jedno poronienie, czy więcej a przede wszystkim jaka była przyczyną bo bez tego ciężko dobrać leki. U mnie np dopiero po 3 zdiagnozowano coś co mogło ale nie musiało być przyczyną i włączono właśnie codziennie acard a od pozytywnego testu zastrzyki z heparyny i myślę, że dzięki temu mam córeczkę Teraz zaraz po potwierdzeniu wjechały zastrzyki, ale to wynika z konkretnej przypadłości
 
Dziewczyny A jak u Was po pierwszej wizycie, bo ja już wczoraj dostałam skierowanie na kilka badań; morfologia, tsh, grupa krwi itp itd. A wy podostawalyscie? Bo w sumie żadna o tym nie pisała

Ja miałam zlecone wszystkie badania online, jeszcze przed dzisiejszą wizytą.
Przesyłam listę w załączniku, oprócz tych robiłam jeszcze TSH i grupę krwi 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20200423_153112.jpg
    IMG_20200423_153112.jpg
    70 KB · Wyświetleń: 46
Ja dostałam na pierwszej wizycie wszystkie badania do zrobieni krwi plus mocz oczywiście pobrana cytologia. Już jestem po wszystkich wynikach bo robiłam je 2 tyg temu.
 
reklama
Zawsze się liczy od dnia ostatniej miesiączki :) Ja byłam w 6+1 i tylko pęcherzyki było widać, zarodek wg lekarza za mały. Ale u Ciebie jak dobrze liczę to będzie 6+4 wtedy już raczej powinno być wszystko widać i ja bym szła na Twoim miejscu :)
A jeśli nie pamiętam dokładnego dnia OM a owulacji tak, to jak liczyć? Dwa tygodnie wstecz?
 
Do góry