reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

KasiaS93 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy[emoji258][emoji259][emoji898]
Nam w sierpniu stuknie 10 lat, matko kiedy to zleciało[emoji12] a razem jesteśmy prawie 14.

My dziś jedziemy kupić dzieciom trampolinę na działkę, bo coś przecież muszą robić tam, a nie tylko w piasku grzebać. To taki wspólny prezent urodzinowy dla dwojga. Jakieś buty jeszcze pojedziemy im kupić, bo już niektóre sklepy są otwarte. I do stolarza dokonać ostatecznego wyboru frontów do mebli do pokoju córci. Dzisiejsza noc już trzecia bez smoczka, rewelacja myślałam że gorzej będzie. Dam jej trochę czasu i zajmę się nieszczęsną pieluchą.
Miłego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia życzę bez modlitwy nad kiebelkiem. U mnie taki piękny widok z balkonu, czuć już wiosnę [emoji255][emoji259][emoji254][emoji272][emoji258]

IMG_20200427_074859.jpeg
 
reklama
Ja mam usg za dwa dni i już niemoge się doczekać. Ból głowy lekki się utrzymuje, taki ściskający jakbym miała Ciągle chustkę dookoła głowy zawiązaną, pocieszam się że niejest już taki silny jak w sobote
 
KasiaS93 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy[emoji258][emoji259][emoji898]
Nam w sierpniu stuknie 10 lat, matko kiedy to zleciało[emoji12] a razem jesteśmy prawie 14.

My dziś jedziemy kupić dzieciom trampolinę na działkę, bo coś przecież muszą robić tam, a nie tylko w piasku grzebać. To taki wspólny prezent urodzinowy dla dwojga. Jakieś buty jeszcze pojedziemy im kupić, bo już niektóre sklepy są otwarte. I do stolarza dokonać ostatecznego wyboru frontów do mebli do pokoju córci. Dzisiejsza noc już trzecia bez smoczka, rewelacja myślałam że gorzej będzie. Dam jej trochę czasu i zajmę się nieszczęsną pieluchą.
Miłego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia życzę bez modlitwy nad kiebelkiem. U mnie taki piękny widok z balkonu, czuć już wiosnę [emoji255][emoji259][emoji254][emoji272][emoji258]

Zobacz załącznik 1111847
W jakim wieku masz dzieciaki?
 
KasiaS93 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy[emoji258][emoji259][emoji898]
Nam w sierpniu stuknie 10 lat, matko kiedy to zleciało[emoji12] a razem jesteśmy prawie 14.

My dziś jedziemy kupić dzieciom trampolinę na działkę, bo coś przecież muszą robić tam, a nie tylko w piasku grzebać. To taki wspólny prezent urodzinowy dla dwojga. Jakieś buty jeszcze pojedziemy im kupić, bo już niektóre sklepy są otwarte. I do stolarza dokonać ostatecznego wyboru frontów do mebli do pokoju córci. Dzisiejsza noc już trzecia bez smoczka, rewelacja myślałam że gorzej będzie. Dam jej trochę czasu i zajmę się nieszczęsną pieluchą.
Miłego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia życzę bez modlitwy nad kiebelkiem. U mnie taki piękny widok z balkonu, czuć już wiosnę [emoji255][emoji259][emoji254][emoji272][emoji258]

Zobacz załącznik 1111847

Ja za tydzień kończę Szkole i tez bym chciała się zabrać za odpielychowanie młodszego ale niewiem jak się za to zabrać bo starsi już o tym czasie mówili coś w stylu blee lub fuuj wiec łatwiej ich było posadzić na nocnik a ten idzie się bawić z daleka odemnie by narobić w pampersa i gdy chce zmienić to siada na mnie bym poczuła smrodek, wiec trudno wyczuć kiedy kupkę będzie robił.
 
KasiaS93 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy[emoji258][emoji259][emoji898]
Nam w sierpniu stuknie 10 lat, matko kiedy to zleciało[emoji12] a razem jesteśmy prawie 14.

My dziś jedziemy kupić dzieciom trampolinę na działkę, bo coś przecież muszą robić tam, a nie tylko w piasku grzebać. To taki wspólny prezent urodzinowy dla dwojga. Jakieś buty jeszcze pojedziemy im kupić, bo już niektóre sklepy są otwarte. I do stolarza dokonać ostatecznego wyboru frontów do mebli do pokoju córci. Dzisiejsza noc już trzecia bez smoczka, rewelacja myślałam że gorzej będzie. Dam jej trochę czasu i zajmę się nieszczęsną pieluchą.
Miłego dnia dziewczyny i dobrego samopoczucia życzę bez modlitwy nad kiebelkiem. U mnie taki piękny widok z balkonu, czuć już wiosnę [emoji255][emoji259][emoji254][emoji272][emoji258]

Zobacz załącznik 1111847

Sory za drugi post pod postem ale fajny masz widok z okna ale pewnie gdy częste mecze to męczy chałaś co nie? Plus żeniemusisz wychodzić gdy chcesz obejrzeć
 
reklama
Kubus :)
Mój majowy, a dojezdzil do marca kolejnego roku w gondoli :) a pierwsza nasza wspólna zima to było trochę śniegu i chlapy
Nasze dzieciaczki mikrunie na pewno bez problemu będą się mieściły w gondolach komfortowo:)
Bardzo ładnie mój siostrzeniec ma tak na imię. Bardzo porządny chłopak z niego wyrósł 💪😍
Tak tak ale nie wiem czemu mam takie przekonanie że lepiej żeby ta gondola była większa i na dłużej starczy.
To Twój już siedział jak jeździł w gondoli czy grzecznie leżał?☺
 
Do góry