reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jak macie instagramy to polecam obserwować dzieciaki_cudaki :D
Tak mi się przypomniało, bo właśnie Monika z tego konta pokazywała taką piękną bluzę ostatnio ;D na ciążę idealna
 
Nie lubie ciążowych spodni. Większość jest dużych, a nosze rozmiar 34. Jeszcze hm ma w miarę ok rozmiarówke, ale i tak wolę zwykle legi.
 
A ja własnie poszłabym sobie do h&mu kupić te spodnie ciążowe, ale jak teraz wygląda sprawa z przymierzalniami..? I w sumie nie wiem czy mój h&m ma dział ciążowy, nie wiem czy w każdym jest, wcześniej nie zwróciłam uwagi 😂
 
5tydzien widac ciemna krope, za tydz mam wizyte ;) dostalam l4 :)
IMAG8457.jpg
 
reklama
Do góry